Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szórakozik? A szexre...

Csak szórakozik? A szexre menne valóban?!

Figyelt kérdés

Sziasztok, véleményekre lenne szükségem.


1 sráccal ismerkedek másfél hónapja (fiatalabb tőlem, de nem látszik) társaságban találkoztunk előszőr ahol már a második találkán közeledett felém (mellém ült,piszkált, csipkelődött,folyton nézett) 3. találkakor hazakisért, de nem történt semmi. AZtán 4-5-6 találkán is hazakisért a világvégéről kb és előttünk ültünk a ház előtt órákat beszélgettünk, és nagyon jól éreztük magunkat, közben azért előtte pár héttel már facen is elkezdtünk beszélgetni, ahol csomót bókolgatott is. 15km-et biciklizik minden hétvégén amikor találkozunk, volt hogy nem tudtunk találkozni mert valami közbe jött neki és kaptam egy óráiás tábla milkacsokit kiengesztelésül. Szóval Én egyáltalán nem vettem észre azt hogy Ő csak arra menne, mert egyáltalán semmi olyan impulzust nem küldött felém, max anynit hogy mindig keresi a lehetőséget

hogy a közelembe legyen.Hétvégente találkozunk csak,mert másik városban tanul. Na de történt egy baki a napokban. Barátnőmtől megtudtam

hogy Ő leakar engem úgymondd épiteni mert hogy Ő azt vette észre rajtam hogy én komoly kapcsolatot akarok tőle, és hogy erre nincs felkészülve. Kicsit rosszul esett, mert tényleg úgy viselkedik mint aki azért megpróbálná velem, ha nem is venne feleségül... ( én se arra gondoltam hogy akkor most évekig együtt lennénk) Na most aki csak arra megy az találkozgat másfélhónapig egy lánnyal hogy meglegyen neki?

meg csokit hoz, meg hazakiséri, meg bókol neki, meg azt lesi neki hogy jobb, meg felhivja esténként, jóéjszakát üzit küld,érdeklődik hogy vagyok,csómot kérdezett rólam,rengeteget.. Nos? Azt még hozzá teszem, hogy mindenki leakar róla beszélni, mert hogy egy bunkó meg nem való hozzá normális lány mint amilyen én vagyok, a saját unokatesója is kb csak rosszat mondott róla. Én másfélhónapnyi ismeretség után

nem nagyon tudok rosszat mondani.

Pont aznap este hivott fel amikor én ezeket megtudtam, és hát észre vette a hangnememen hogy nem olyan mint szokott, és egyből

kérdezte hogy mi a baj,elmondtam neki, és ki volt akadva hogy én akkor őt most rossznak tartom stb,stb, nem akar velem rosszba lenni és hogy hétvégén találkozzunk beszéljük meg személyesen.

Tudom hogy nem szabad mások véleményére adni, de sajnos én adok... és most nem tudom mit tegyek,mert én megkedveltem már őt valamilyen szinten.


Szerintetek?


2014. okt. 16. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megkedvelted, akkor találkozgass vele és majd kialakul. Nem kell mindent előre megtervezni, lesz ahogy lesz. Az hogy mit akar a fiú, ennyiből nem lehet leszűrni. Bárhogy is alakul, mit veszíthetsz? Semmit.
2014. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aztán ha csak arra kellesz neki mi van, ha jól érzed magad mellette?

Szerintem ne hallgass ismerőseidre, hallgass az érzéseidre és ne az járjon a fejedbe, hogy mi van ha csak arra kellek neki...Ő törődik veled, egy próbát megér!

2014. okt. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tegyél rá mit mond a srác arról, hogy mit szeretne. Ha beléd habarodik, akkor úgyis meg fog változni a véleménye. Talán már meg is történt, csak még ha magának se ismeri be.

Jó vele, érdekled, keresi a kegyeidet, akkor meg minek agyalni rajta? Nem kell betonba vésni, hogy mit kell majd hoznia a jövőnek. Azt úgyse tudja senki sem.

2014. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De van veszíteni valóm! Félek, hogy jobban megkedvelem mint Ő engem.. abból pedig csak megint szenvedés lenne, részemről, ettől az egytől félek! Egyébként azóta mióta ezt irtam ide, annyi történt, hogy míg Ő nagy szájjal mondta nekem, hogy beszéljük meg nem akar rosszban lenni, hát azóta se híre se hamva a gyereknek, nem jelentkezett hogy megbeszéljük, irtam neki facen, és arra sem méltatott hogy válaszoljon!Rosszul esik! Nem tudom mi történt hogy igy megváltozott a véleménye, sejtelmem sincs. De nem fogom hagyni hogy egy takony gyerek bohocót csináljon belőlem, és mindenképp választ akarok a kérdéseimre mégpedig tőle, úgyhogy ezért most megis fogok tenni mindent! Na és még a nőket nem lehet megérteni, mi?! pff..
2014. okt. 25. 13:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el nem kínlódna ennyit ha csak arra menne... :) Ha nem adod magad könnyen (legalább 3 hónapot várj a szexel) akkor tuti beléd szeret...lehet hogy eddig csak olyan lányokkal volt dolga akik könnyen kaphatóak voltak te meg valamiért megfogtad.Szerintem ilyenen ne vessz vele össze mert ez elég kiábrándító.Úgysem tudna kihasználni csak ha te hagyod magad. :)
2014. okt. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem való hozzá normális lány mint amilyen én vagyok"


EGY NORMÁLIS LÁNY SZERÉNY ÉS ILYET NEM MONDOTT VOLNA.

TEHÁT 1 VAGY A SOK KÖZÜL.

2014. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem Én mondtam nagyokos, tanulj meg olvasni ;)

Barátja véleménye rólam, hogy SZERINTE nem való hozzá egy ilyen rendes lány mint amilyen Én vagyok! Nem én mondtam, remélem felfogtad!

2014. dec. 1. 16:57
 8/9 anonim ***** válasza:

"mindenki leakar róla beszélni, mert hogy egy bunkó"


Hirtelen mindenki a jó fiúkra bukik? ESETLEG A HOLDON

2014. dec. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ma 16:59


Jól irod tesó!

2014. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!