Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most csak szorakozik velem...

Most csak szorakozik velem vagy tenyleg komolyak az erzesei?

Figyelt kérdés

Van egy fiu, aki eggyel felettem levo evfolyamba jar es tetszik nekem. Golyataborban ismertem meg, o volt az egyik csopvezem. Aztan mikor elkezdodott a suli, kiszivarogtak pletykak, miszerint enis tetszek neki... o eztmindvegig tagadta s azt mondja h valojaban annak tetszek akitol azt hallottam h tetszek neki (bocsanat tudom h igy egy kicsit zavaros, de nem szeretnek neveket irni). De aztan bekavartak az osztalytarsaim es az oosztalytatsai s szoba se alltunk. Multhet Penteken megegyeztunk h baratok leszunk (mar annyi faszsagot csinalt h mar reg nem tetszik). Szoval en szerettem volna facebookon is beszelgetni vele meg ugye a suliban koszontem neki mert hat tudtommala baratok ilyeneket csinalnak, (azert akrtam vele beszelni mert nem akartam vele haragban lenni attol fuggetlenul h mar nem tetszik) de a faces uzenetekre a baratai adtak valaszt, s a srac meg csak bocsanatot sem kert emiatt. Aztan masnap tovabb szorakoztak velem, de mar annyira kiakasztottak h ugy volt beverek nekik (normalis esetben nagyon nagyon nagy a turelmi kepessegem tehat ha mar itt tartottam nagyon merges lehettem).vegul csak elmentem melettuk... aztan beszeltem a 12.es baratommal (o is csopvez volt) aki azt mondta h meg mindig tetszek neki, csakmeg mindig nem mer lepni mert a golyaja voltam stb stb... azt mondta beszelt vele h beszeljen velem, de a srac nem jott oda... viszont csomoszor latom h nez engem, neha van h koszon/rammosolyog de ennyi semmi tobb. Tegnap este kaptam egy uzenetet tole miszerint ne higyjek a 12.es baratomnak mivel o egy szarkavaro es kihasznalja a gyengek erzeseit... azt valaszoltam neki h nem vagyok gyenge koszonom... mire visszairt h oke csak pl ne higyjek neki ha az erzeseirol beszel mert NEM erez irantam SEMMIT... aztan beszeltem ezzel a gyerekkel es azt mondta h nem mer lepni, s megkerte ot h ne is beszeljen velem, s ezzel akarja elerni azt h ne higyjek neki... az igazatmegvallva mar nem tudom kinek higyjek...


Szoval az lenne a kerdesem h ez a ket srac (bar tobbektol is hallottam h tenyleg tetszek neki) csak szorakozik velem vagy tenyleg igaz h tetszek neki? Azert kerdezem mert bar nem tetszik, de ha lepne talan lehetne meg belole valami... elore is koszonom a valaszokat!



2014. szept. 27. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerűsítsd a sztorit, érthetetlen
2014. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
birkatürelmed van..az ilyen jàtékosokkal nem kellene foglalkoznod..
2014. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

elsonek: a lényeg hogy elméletileg tetszek neki, gyakorlatilag nem tudom, ő tagadja, de mindenki más azt állítja hogy igen. Nem tudom kinek higgyek és hogy mennyire igaz az egész

másodiknak: már kezd fogyni a türelmem, de még egy kicsit bírom... Bár már érdekel is hogy mi fog kisülni belőle :D

2014. szept. 27. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak addig, hogy tetszek neki - helyesen: tetszem - ha már egyetemista vagy, írjál helyesen.
2014. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gimnazista, elso osztalyos vagyok, de lenyegtelen :D
2014. okt. 2. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!