Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúkák mi rólam a véleményetek...

Fiúkák mi rólam a véleményetek? (kép)

Figyelt kérdés

Ismerkednétek velem? Szerintetek szép vok? :)))

[link]


[link]


[link]


[link]


:* :* :*



2014. dec. 31. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim válasza:
26%

Nem is vagy csúnya!

Ezeknek csak ilyen üresfejű plázacicák jönnek be!

Nem azt mondom hogy a világszépe vagy de nem is vagy csúny inkább olyan átlagos ja és nem is vagy kövér

28.L

2015. jan. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

Apám, hogy milyen bunkó emberek vannak:OO Már kb. nekem fájt, ahogy beszéltetek. Könnyű kritizálni a másikat, se nem hiszem, hogy az itteni válaszolók mind modellek vagy filmsztárok. Nektek hogy esne, ha így beszélnének veletek? Kérlek, legyetek kicsit tapintatosabbak.

Szerintem sem vagy csúnya, az arcod tényleg szép. Az igaz, hogy van rajtad mit fogni, de ha jól érzed így magad, akkor ne törődj vele:) Sokan vannak, akiknek ez jön be( mégha nem is ez jött le most) Sok sikert a továbbiakban!=^_^=

2015. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

Kedvesss...Judit, a véleményem az, hogy ezek borzalmas képek, de ennek ellenére biztosan kedves személy vagy.

Pózolni nem tudsz, azok a fejek amiket vágsz, nekem csak annyit mondanak mintha egy alkoholista lennél.


Ha mondjuk több kép lenne a facebookodon, nem csak az a 4 amit linkeltél (mert csak ennyi van), akkor többet is mondhatnék. Lehet hogy a karcagiaknak bejössz, de nekem nem.

2015. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 Ryuuzaki válasza:
én mondjuk lány vagyok, de te meg szexi.
2015. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya vagy,nem ismerkednék veled.
2015. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:

hát azért vannak nálad rosszabbak de egy középmezőnyt szerintem tartasz. (vagyis teljesen átlagos)


bár tény hogy nem veszett ügy, hogy jobb legyél.


Ilyen Marceline féle rusnyaburgereknél azért jóval jobb vagy. :D

2015. jan. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagy csúnya. Szép az arcod és az alakod is vonzó. Ne hallgass a tizenéves csitrik véleményére, mert nekik még saját ízlésük sincs, csak egymást majmolják.

36f

2015. jan. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
ne hallgass másra! nincs Veled semmi baj, nagyon is szép vagy! :)
2015. jan. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

Azt a ku@va mindenit...

Neked is azt ajánlom,hallgass zenét: https://www.youtube.com/watch?v=YSoHXucCy9E

2015. jan. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
átlagos vagy. nekem nem tetszel, de ezzel a külsővel sok pasid lehet. rajtad múlik.
2015. jan. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!