Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak? Nem bírom már.

Mit csináljak? Nem bírom már.

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék ismerkedni? Egyszerűen teljesen lemerevedek, ha egy lány társaságában vagyok, és meg sem tudok szólalni!

Soha nem jártam szórakozni, csak a sportnak és a tanulásnak éltem, teljesen antiszociális lettem.

Jó pasinak tartom magam, izmos vagyok. De egyszerűen nem merek közeledni, semmi önbizalmam nincs!

Ha úgy adódik, hogy elmegyünk strandra, vagy kondiba és esetleg van egy jó csaj, akkor is inkább Ők kedvezményeznek, de nem merem fogadni a közeledésüket, mert nem merek beszélgetni velük, csak arra gondolok közben, hogy ha eljutnák a szexig, hogy reagálna, hogy kicsi a péniszem és még gyors tüzelésű is vagyok (ez az önbizalom hiánynak is az oka)

Kezdek bekattani!? :(

Mi tévő legyek? Hogyan ismerkedjek?



2014. dec. 30. 10:51
 1/4 A kérdező kommentje:
25/F vagyok, ez lemaradt :(
2014. dec. 30. 10:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Mitol felsz ugy megis? Oszinten...

Mert azt nem hiszem el, hogy a farkad merete ennyire aggaszto lenne...

2014. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos igen, de ha gondolod olvasd el ezt...nagyjából leírtam, hogy mi velem a "helyzet"


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__64..

2014. dec. 30. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
a túlvilágon vannak szép lányok.
2014. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!