Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem bírom ha egy fiú...

Miért nem bírom ha egy fiú közelítene felém?

Figyelt kérdés

Szerintem egyszerűen még túl fiatal vagyok egy kapcsolathoz, annyira gyereknek érzem magam ehhez és egyszerűen nem bírom ha egy fiú kedves velem esetleg szeretne nekem venni valamit vagy segíteni valamiben, stb. Ez miért van?? Másnak olyan könnyen megy, de én ki nem állhaton ezt az érzést... De ez normális, nem?

15/L



2014. dec. 16. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól írtad, még túl fiatal vagy hozzá lelkileg.
2014. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális, 15 évesen még tényleg fiatal vagy. Ráérsz még 18-19 évesen vagy akár később is barátot keresni magadnak, lekésni nem fogsz semmiről, és hidd el nekem, a szűz lányok "értékesebbek" mint az a ri banc aki 14 éves korába több fas zt fogott mint kilincset!
2014. dec. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamennyire igen, normális. Viszont ha egy fiú csupán a barátságotok miatt ilyen kedves és segítőkész, akkor ne taszítsd el magadtól. Lehet, hogy egy nagyon jó barátot fogsz találni valaki (fiú) személyében :)
2014. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!