Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Mit tegyek? Már nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon nagyon tetszik de lehetetlen, hogy összejöjjek vele (az mind1 hogy miért). Úgy érzem, hogy már nem bírom nélküle, állandóan rossz kedvem van és mindig rá gondolok. Mit csináljak, hogy akár egy kicsit is jobb legyen. Azt ne írjátok, hogy felejtsem el mert nem megy :,(
2014. nov. 4. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress magadnak más elfoglaltságot, és az idő is segít. Tudom, hogy sablon duma, de a legtöbb esetben beválik.
2014. nov. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2014. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fontos lenne hogy miért nem lehet semmi kösztetek?
2014. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én szerintem ott a bökenő hogy házi nyulra nemlövünk + egyszer én is elkövettem ezt a hibát de megtanultam a leckét....
2014. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mond el neki!

Aztán lesz ami lesz!

2014. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért én is kíváncsi lennék, akár privátban... lehet nem is olyan lehetetlen a szitu, csak Te érzed annak.
2014. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha le irod nekemis priviben kiderithetjük mennyire lehetetlen engem is érdekel a dolog szivesen segitenék. :)
2014. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!