Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ez ellen, mikor...

Mit tegyek ez ellen, mikor nem bírom már tovább?

Figyelt kérdés
végem lelkileg... 7. szakításomon vagyok túl idén... romokban vagyok férfi létemre... azt javasolják ne akarjak szerelmet keresni majd jön de eddigse jött és minden pillanatban sírás fog el
2014. jún. 16. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

7? Az jött össze? Illetve mit értesz szakításon?

Én 6 hónap alatt megismerkedni sem tudnék 7 emberrel úgy, hogy abból kapcsolat legyen, nem ám szakítás.

Szerintem nagyon görcsösen keresed a párodat.

Nem lesz semmi baj attól, ha egy ideig egyedül vagy. Tedd a dolgodat, éld az életed és ne a kapcsolatokba menekülj. Biztosan vannak céljaid, terveid munkával, iskolával kapcsolatban. Azokra koncentrálj. Vagy a hobbidra vagy a barátaidra.

Ha már jobban leszel, akkor talán egyszerűbb is lesz normális kapcsolatot kialakítani valakivel.

2014. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem van egy jobb ötletem kötéllel és székkel játszák gyere hozzánk :D
2014. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7 kapcsolat 6 hónap alatt...biztos marhára komoly lehetett...
2014. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1 válaszoló igen görcsösen akarom hisz nem volt még komoly kapcsolatom és csak ez tenne boldoggá nincsenek barátaim a sulit a magány miatt nem tudtam befejezni... nincsenek szeretteim... nincs olyan dolog amit szívesen tennék...
2014. jún. 16. 13:03
 5/14 A kérdező kommentje:
3-as nem rajtam múlt... átvertek becsaptak kihasználtak megcsaltak...
2014. jún. 16. 13:04
 6/14 anonim ***** válasza:
a 2-es komizót kihagytad :D na jössz?
2014. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Suli lett volna az első, ha az ember magányos, még akkor sem olyan hülye, hogy a saját boldogulásának akadályt állítson, ezek szerint de.

Az meg hogy 6 hónap alatt 7 szakítás, hát ne haragudj, de nem minősítem.

Keress fel egy pszichológust, de minél hamarabb.

2014. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem megyek dilidokihoz... és akkor ha az ember mindennap sír és összevan törve már 2 éve mert magányos 21 évesen senkijese volt még akkor nem tud tanulni... hiába olvastam és sajnos ez nem csak a tanulásban zavar meg hanem egy egyszerű boltba menetelnél is csak egy példa nemrég vörösrépát kértem sárga hagymával...
2014. jún. 16. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon is rádférne, mert valami nagyon nincs rendben odabent. Még azelőtt menj el, mielőtt elkezdenél te is nőket gyilkolni.
2014. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

21 évesen nagyon fiatal vagy.

Ebben a korban nem a kapcsolat hiánya a gond, hanem inkább a tanulásé.

Nem fogsz tudni továbblépni az életben, ha nincsenek meg az alapok: tanulás, munka. Ezután a fennmaradó szabadidődben elkezdhetsz valami hasznossal foglalkozni, ez lehet sport vagy bármilyen más hobbi. Előnyös lenne pl. valamilyen klub vagy egyesület, mert akkor egyből lenne lehetőséged is arra, hogy új embereket megismerjél.

A kapcsolatok hajhászása nem lehet kizárólag az életed célja. Így mindig ki fognak használni, mert ráéreznek arra, hogy mennyire kétségbeesett vagy.

2014. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!