Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek ez ellen, mikor...

Mit tegyek ez ellen, mikor nem bírom már tovább?

Figyelt kérdés
végem lelkileg... 7. szakításomon vagyok túl idén... romokban vagyok férfi létemre... azt javasolják ne akarjak szerelmet keresni majd jön de eddigse jött és minden pillanatban sírás fog el
2014. jún. 16. 12:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Még annyi jutott eszembe, hogyha téged semmi nem érdekel, se hobbi, se más elfoglaltság, se tanulás, akkor igazából nincs is rendes személyiséged. Így nem fogsz tudni kapcsolatot kialakítani, mert a legtöbben egy másik embert szeretnének megismerni, megszeretni, nem pedig egy "robotot" aki kizárólag egy másik ember párjaként tudja önmagát elképzelni.
2014. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ad 1 kikérem magamnak h gyilkosnak nézett itt valaki... SOHA nem ütöttem meg embert és nem is fogok. 2 nehezen megyek társaságba 3 igen most nyári munkát találtam elkezdek dolgozni az leszívja az erőmet az biztos de a lelkem akkor is fájni fog ugyanúgy...

az ha csinálni kell valamilyen munkát az megy sőt eltereli a gondolatom is... vagy ha nem terel akkor is lehúzza az erő és nincs időm törődni legalább a fájdalommal... köszönöm a hasznos válaszokat ( aki gyilkosnak nézett megtalállak :DDDD ;) )

2014. jún. 16. 14:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Senki nem nézett gyilkosnak. Egy dilidoki akkor is rádfér és a 81%-osnak igaza van abban, hogy nincs személyiséged.
2014. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
utálom az orvosokat nem tudnék ilyen helyre bemenni ezt merőben ellenzem... szerintem bebunkóznék vele amilyest az agyamba túr... ilyen barmoktól akikre kiírják h dilidoki undorodok....
2014. jún. 16. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!