Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ez ellen? Tovább lent.

Mit tegyek ez ellen? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Olyan egy hete elkaptam egy vírust, ami hányásból és lázból állt. Egy félnapig hánytam kb.16-szor. Ez alatt a fél nap alatt két kilót fogytam. Már előtte is teljesen megszállottja voltam a fogyásnak, párszor eljártam futni és tornázni, de nem volt sok eredménye. 160cm vagyok és 59kg voltam. Azóta amióta beteg voltam gyakran történik, hogy hánytatom magam és hányok is. Pár alkalommal volt ilyen, hogy hánytam és fogytam is. Most 55kg vagyok. De még mindig nem vagyok megelégedve ezzel a súllyal. Állandóan csak ezen agyalok, hogy ne egyek. Nem szabad ennem. Hogyan tudnék eredményesen fogyni anélkül, hogy hánytatnám magam?

2014. márc. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy jó pszichológust keress fel, szerintem sürgősen szükséged lenne rá.
2014. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valamit összekeversz. A 16 hányástól nem fogytál, hanem 2 kg-nak megfelelő kaja és víz távozott belőled.

Nem véletlenül mondják, hogy hányós járvány alatt sokat kell inni, mert kiszárad az ember. Szóval ennyi. Nem fogytál, ugyanannyi a súlyod mint előtte, csak nincs elegendő víz a szervezetedbe.


Az előttem szólónak igaza van. Egy jó pszichológus segíthet.

2014. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!