Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki lelkizni? (Segitség...

Valaki lelkizni? (Segitség nem bírom tovább)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok.

Mindenki csak bánt... én megint sírok félek hogy valami hülyeséget csinálok majd. Kérlek ìrj privit



2014. nov. 7. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem bánt senki csak még kicsi vagy :D
2014. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lesz ez még jobb is :) 17-18 évesen hajajj..:)

F/19

(én egyébként szeretek lelkizni!)

2014. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
#1 kommentelo. Attol mert 14 eves lehetnek problemai! A mai vilagban a 8 evesek is bantjak egymast. Szoval errol ennyit.
2014. nov. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én úgy vettem észre, hogy az emberek 14 év körül bántják a legjobban egymást
2014. nov. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem oviban is általánosban és középsuliban is megtaláltak a faxfejek. Az oka annyi lehetett szerintem, hogy a saját lelkinyomorékságukról terelték el a figyelmet. Annyit észben kell tartani, hogy mindenkivel nem lehetsz jóba. Ez van. Majd kinövik vagy nem. De ez iq kérdése is. Sajnos a te generációdban több a nyomoronc. Az a helyzet, hogy az én korosztályomban már-már tűrhetettlen egy negatív megnyilvánulás. Akár becsületsértés címén fel is jelenthető az illető. Pénzem van és nem sajnálnám, csak ebben a korban úgy 25 felett, már mindenki lexar mindenkit és csak magukkal vannak elfoglalva.
2014. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Írtam prívátban! Remélem mindn rendben lesz :)! Én is tapasztaltam egy-két dolgot. :(
2014. nov. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de írhatsz :)
2014. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!