Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinálunk egy farkasfalkát?

Csinálunk egy farkasfalkát?

Figyelt kérdés

Szóval volt már itt nem egy olyan kérdés ami az egyedül bulizást boncolgatta és sokan írták, hogy lenne kedvük bulizni de ilyen olyan okokból nincs kivel így inkább otthon maradnak. Namámostan' ezzel én is így vagyok, de felmerült bennem az ötlet, hogy mi lenne ha összeverbuválnánk(mi sorstársak) innen egy bandát és orvosolnánk a problémát saját magunk :D

Csinálunk fb-n egy csoportot amit kell ott megdumáljuk aztán mehet a menet.

Kezdhetnénk a rögtön a szilveszterrel mert nincs kivel menni sehova(mindenki a párjával nézi otthon gondolom a sas kabarét... -.-) nekem meg marhára nincs kedvem még egy szilvesztert a gép előtt végigülni annak ellenére sem, hogy vizsgaidőszak van ezért inkább az lenne az ideális :D

Poén lenne egy koedukált csapat, de kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy bármelyik lány is ilyesmibe merészkedne de hátha :D

Még annyi, hogy én budapesti vagyok tehát a terep ebben a kezdeményezésben nyilván Budapest.

Na ki mit szól a dologhoz? :D



#ital #buli #farkasfalka #biológiaiháborúazemberiségellenmertszeretemabuktátmertaztszeretem
2014. dec. 29. 23:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ha 2 éve teszed fel a kérdést még voltak itt normális emberek de mára itt van az új elme gyógyintézet
2014. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Én se azért nem megyek a haverokkal bulizni mert nincsenek, hanem vannak olyan hétvégék amikor széthullik a banda mert az egyik a tökömtuggya' mit csinál a másik meg a barátnőjével van amaz meg csak szimplán p*cs hangulatában van. Valljuk be ez nem egy ritka jelenség és ettől még lehet valaki normális ember is.

De Aladárék nézőpontját is megértem :/

Pedig nem lenne rossz valami ilyesmit összehozni.

2014. dec. 29. 23:55
 23/24 anonim ***** válasza:
Meg még egy szempont: normálisnak tűnsz az írásod alapján, aladar12 is (so-so :D), talán én is, de bármelyikünk lehet sorozatgyilkos. Viszont az is igaz, hogy ha elmész a Morrisonsba vagy egy házibuliba, ami tele van ismeretlennel, ott is. Ennek ellenére az emberek (én is) jobban tartanék ilyesmitől egy neten szervezett dolog esetében.
2014. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Igen ez így lehet, hogy egy kicsit para, de ettől izgi is :D Aztán van aki vevő az effajta izgalomra van aki nem. Én speciel nem vagyok vevő, de ha ez lenne az ára, hogy egy jópofa kis társaság összeverődjön, megfizetném :D

Amúgy szerintem attól problémás a dolog, hogy teljesen anonim az egész.

Pl facen egy ilyen kezdeményezés már nem lenne olyan gázos(kamuprofilokat simán ki lehet szűrni), de ott meg ugye technikailag nem lehet megoldani(egyenlőre).

Egyébként házibuli így durva lenne, de bennem fel se merült ilyesmi. Én arra gondoltam, hogy ugye úgyis beülnénk valahova bemelegíteni aztán ha valakinek nem tetszik, vagy úgy szoáré az egész ahogy van, bármikor bárki szépen feláll és elmegy :D

2014. dec. 30. 00:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!