Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinálunk egy farkasfalkát?

Csinálunk egy farkasfalkát?

Figyelt kérdés

Szóval volt már itt nem egy olyan kérdés ami az egyedül bulizást boncolgatta és sokan írták, hogy lenne kedvük bulizni de ilyen olyan okokból nincs kivel így inkább otthon maradnak. Namámostan' ezzel én is így vagyok, de felmerült bennem az ötlet, hogy mi lenne ha összeverbuválnánk(mi sorstársak) innen egy bandát és orvosolnánk a problémát saját magunk :D

Csinálunk fb-n egy csoportot amit kell ott megdumáljuk aztán mehet a menet.

Kezdhetnénk a rögtön a szilveszterrel mert nincs kivel menni sehova(mindenki a párjával nézi otthon gondolom a sas kabarét... -.-) nekem meg marhára nincs kedvem még egy szilvesztert a gép előtt végigülni annak ellenére sem, hogy vizsgaidőszak van ezért inkább az lenne az ideális :D

Poén lenne egy koedukált csapat, de kételyeim vannak azzal kapcsolatban, hogy bármelyik lány is ilyesmibe merészkedne de hátha :D

Még annyi, hogy én budapesti vagyok tehát a terep ebben a kezdeményezésben nyilván Budapest.

Na ki mit szól a dologhoz? :D



#ital #buli #farkasfalka #biológiaiháborúazemberiségellenmertszeretemabuktátmertaztszeretem
2014. dec. 29. 23:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen ennyi hiba van a dologban, hogy az durva emberkéket valahogy ki kéne szűrni.. :D

aladar12 ne legyél már ennyire pesszimista :D Szerintem azok az emberek akikről te beszélsz el se mernének jönni :D

2014. dec. 29. 23:46
 12/24 anonim ***** válasza:
2: Szerintem azt mondja, hogy MÉ' VAN?
2014. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
benne vagyok
2014. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Attól függ,én 85km-re lakom Pesttől 18/F
2014. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 aladar12 ***** válasza:
nem pesszimizmus. innen a kérdezők fele ilyen. a másikfelének egészséges kapcsolata/önértékelése van és tudja, hogy ha már csajozni kell, akkor haverokkal megyek max.
2014. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Buliba menni nem feltétlen lánnyal kell menni sőt... Onnan lánnyal inkább jönni kell :D

Egyébként gondoljátok, hogy tényleg ennyire tré lenne az itteniek összetétele? De most komolyan. Persze van egy két defektes alak nade azért normális emberek is megfordulnak itt vagy nem?

2014. dec. 29. 23:49
 17/24 aladar12 ***** válasza:
mondom, csak nézz végig a kérdéseken és válaszokon. rá fogsz jönni, hogy igazam van.
2014. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Igen megfordulnak, de sok a defektes. És így ez kicsit öngerjesztő folyamat is, mivel a normális tudja, hogy sok a defektes, nem szívesen menne el, ami miatt még rosszabb lesz az arány, és így tovább.
2014. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Rengeteg ember jár ide,egy 10-15 normális csak van :D
2014. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
En normalis vagyok!!!!!!!!!!
2014. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!