Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csinálunk holnapra programot?...

Csinálunk holnapra programot? (Budapest)

Figyelt kérdés

Félreértések elkerülése végett augusztus 29 - ről lenne szó.


A barátaim mind nyaralni vannak, vagy betegek/melóznak és a többi, nekem meg semmi programom holnap estére. Arra gondoltam szívesen kiülnék valahova egy ismeretlennel beszélgetni, meginni egy üveg bort. Mindegy, hogy fiú vagy lány e az illető.


Rólam annyit kell tudni, hogy 25 éves pesti srác vagyok, szeretek olvasni, filmezni/sorozatozni, érdekel a filozófia és a pszichológia és ha kocka vagy akkor is szívesen látlak, mert játszani is szeretek néha-néha (de péntek este azért jobb lenne menni valahova :P )


Privátot írjatok, ha érdekel a dolog és nektek sincsen holnapra semmi program, hagyjuk meg a helyet itt a trolloknak és egyéb állatfajoknak :)


2014. aug. 28. 17:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah igen, kimaradt, ha esetleg többen is jelentkeznének akkor úgy szervezem, hogy gyűljön össze egy teljesen idegen társaság ahol lehet ismerkedni. Szóval mindenki nyugodtan írjon, ez nem egy randifelhívás :P
2014. aug. 28. 17:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megy nő is akkor megyek! (Komolyan)


18f

2014. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesti, de nagyon jó az ötleted ezt én is ki fogom próbálni :D
2014. aug. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah, eddig 3-an vagyunk (2 fiú, 1 lány) de továbbra is adott a lehetőség azoknak, akiknek még nincs programja holnapra. A helyszín a Deák tér lesz, pontosabb info-kért írjatok privit.
2014. aug. 28. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!