Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elég egyszerűen vagy találjak...

Elég egyszerűen vagy találjak ki valami különlegeset?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy lány. Szeretném jobban megismerni, szeretnék sokat beszélgetni vele. Arra gondoltam, hogy elhívom sétálni. Szerintetek kezdésnek jó? Amikor elhívom elég egyszerűen megkérdeznem tőle, hogy lenne-e kedve hozzá, vagy találjak ki valami jobb szöveget? Ti hogyan csinálnátok? (Ez lenne az első alkalom, hogy elhívok valahova egy lányt (semmilyen tapasztalattal nem rendelkezem). 17 éves fiú vagyok.)

2014. dec. 29. 21:08
 1/3 anonim válasza:
Csak hívd el sétálni, esetleg vigyél neki egy kis forró csokit vagy kávét. Aztán majd a randi végén hívd el újra valamerre, pl moziba, vagy ilyesmik, ha nem szeretne menni, akkor hagyd, ha meg elmegy veled, akkor egyértelműen ő is ismerkedni szeretne:) Ne rögtön az első randin támadd le ezzel az ismerkedős szöveggel, mert ez összezavarja a lányokat.
2014. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Különlegeset minek?


Ha nekem nagyon különlegeset akarna elsőre adni, akkor azt hinném, hogy valami s**r van a palacsintában - rá vagyok kíváncsi, és nem arra, hogy milyen giccses dologra tud elvinni.


Persze ha kialakul köztetek valami, és szerelmesek lesztek egymásba, évfordulóra vagy szülinapra természetesen adj különlegeset - de első randin túlzás lenne lerohanni.


19/L

2014. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Sokat segítettetek.
2014. dec. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!