Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyszerűen nem tudok normálisa...

Egyszerűen nem tudok normálisan ismerkedni, mert szélsőségekbe esem. Bővebben lent. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Ha egy lány nagyon megfog, hajlamos vagyok túl sokat foglalkozni vele, ezzel általában elijesztem. Ha inkább csak testi a vonzalom akkor nem nyúltok eleget. Az okát abban látom, hogy szex hiányom van. Nem vészesen, de ennél többet igénylek. Nem vagyok egyáltalán visszataszító, hülye sem vagyok, de ezek miatt a dolgok miatt nagyon nehezek kapom meg az igényelt gondoskodást. Legyen az szex, vagy pusztán alapvető emberi kapcsolatok. Vannak barátaim, fiúk/lányok, de rohadtul magányosnak érzem magam. 27F
2014. dec. 15. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Azt nyugodtan elhiheted, hogy nem szexhiányod van. :) Szerintem egyszerűen az a baj, hogy nem tudod korrigálni, amit teszel, mondasz, és ezek negatív hatással vannak arra, ahogy a lány érez.
2014. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki tudod fejteni mit értesz azalatt: nem tudom korrigálni amit teszek/mondok?
2014. dec. 15. 18:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Várom a kommenteket.
2014. dec. 16. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!