Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, már több hete beszélgetünk fb-n, egyszer már találkoztunk. Bejövök neki, ami kölcsönös. Tegnapelőtt írtam neki, h "sziaa", csak pár órával utána olvasta el, de nem írt vissza. Ma az utcán távolról látott, nagyon nézett.

Én ilyen lánnyal, aki le se szar, nem szeretném tartani a kapcsolatot. Most ballagok majd, úgy terveztem, hogy ma letiltom, és mindenki elmehet a p*csába.

Ti mit tennétek?

Köszönöm szépen!!!


2014. jún. 16. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se írok vissza iylenre, mondjuk fiú vagyok...

Az fel sem merültbenned, hogy nem neked kellene futni utána? Ha már ennyit beszélgettek, elhívhatnád valami normális randira vagy ilyesmi...

2014. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tiltsd le, mert ha rájön valami oknál fogva, akkor gyerekesnek fog tartani és már csak azért sem fog téged keresni. Biztos előbukkant az ex, vagy valaki más. Ismerős helyzet.
2014. jún. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elhívtam megint randira, de közbejött neki valami. nem is nagyon szeretnék már vele beszélni :(
2014. jún. 16. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:
De attól még ne tiltsd le, mert az gyerekes dolog.
2014. jún. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Semmiből semmibe azért ne tiltsd őt le... az hülyeség lenne!

Mielőtt kihívhat őt ,jobb lett volna megkérdezni hogy miért hanyagolt téged ,miért nem írt vissza... :)utólag is azért rákérdezhetnél

2014. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"kölcsönös" xDDD

ezen besírtam.

Most komolyan megkérdezed tőlünk h mit tegyél? miközben van egy saját elképzelésed. Ha mindig másokra hallgatsz akkor aoha a büdös életbe nem lesz barátnőd mert nem igazán szeretik az ilyen mulyákat akik ilyenkis dolgokon nem tudnak egyedül eldönteni.

A másik amit a barom is tud ha egy lánynak tetszelakkor az talál rád időt.

Imádom au ilyen "kemény" gyerekeket akik olyan balfa*zok h nem tudnak egyedül dönteni.

Ember nem tudom h felnőt vagy e de ha az leszel mindent egyedül kell majd eldöntened.

Remélem tanulsz ebből a pár sorból valamit.

2014. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!