Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tanácsoltok, számít az a...

Mit tanácsoltok, számít az a kis távolság?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik,akit végre másnak látok.Vele lehet komolyan beszélni,de lehet hülyéskedni is,figyel rám stb. Még semmi olyanról nincs szó,hogy kapcsolat vagy bármi,de úgy tűnik alakul.Kocsival 20percre lakik,ami persze nem sok,de még is messze van,főleg,hogy én még nem vezethetek.Félek belebonyolódni,mert engem nem nagyon engednek még el,ő pedig nem jöhet le mindig hogy találkozzunk.Nekem ciki is lenne,ha mindig ő jönne,fizetné az utat hozzám stb.Jó lenne belebonyolódni egy ilyenbe?Hogy lehetne ezt megoldani,hogy jó legyen? (15 éves vagyok,a srác 17)
2014. ápr. 22. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjatok 3-4 évet, és nem lesz gond az utazás.
2014. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel mindenki csak az utcájukban ismerkedjen?

És aki tanyán lakik, arra nem gondoltok? :)

2014. ápr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kocsival 20 perc? Az nem távolság! Ha mindketten akarjátok, akkor hetente minimum(!) egyszer tudtok találkozni, a többi pedig Skype-on lehetne. Ha szerelmesek vagytok/lesztek, akkor megéri! :)
2014. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tanácsokat.:)
2014. ápr. 22. 19:11
 5/6 anonim ***** válasza:
a srác 17, lassan lehet jogsija is nem? akkor meg már nem gond
2014. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz,csak engem tényleg az zavar,hogy pénz...a benzin is,a vonatjegy is stb.
2014. ápr. 22. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!