Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sztetek érdemes megpróbálni?

Sztetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Van 1 lány akivel 70 km-re lakunk egymástól. Eddig még nem találkoztunk, de úgy néz ki, hogy érdeklődik irányomban. Viszont a távolság nagyon zavaró és az elfoglaltságaink miatt 3 havonta vagy lehet akár csak félévente tudnánk találkozni. Most is felvetettem, hogy tavaszi szünetben találkozhatnánk, de sajnos már van programja rokonoknál, nyári szünet még messze van, meg hát akkor suli helyett munka van, tehát nem tudom mennyire kivitelezhető a rendszeres találka. A környéken nincsen senki akinél érdemes lenne próbálkozni, egyikünknek se volt még senkije :(


19/F, 17/L



2014. márc. 30. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy legyen belőle valami. Egyébként meg mi értelme van a kapcsolatnak, ha 3-6 havonta tudtok találkozni? A Ti esetetekben ez nem kapcsolat lenne.
2014. márc. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok 60 km-re volt párom, és találkoztunk heti szinten.


Inkább a probléma a kapcsolat elejével van, távkapcsolatban elég nehéz megismerni a másikat. Nálunk ez a táv fél év után alakult ki.

2014. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el, ez minden lenne, csak nem kapcsolat. Beszélgethetsz vele, ismerkedhettek, de fölösleges kiírni a fb-ra, hogy kapcsolatban.
2014. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!