Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene tennem, ha egyszer...

Mit kellene tennem, ha egyszerűen nem megy az ismerkedés és nyomasztó teherként nehezedik rám? 27/F

Figyelt kérdés

Nem bírom a versenyt azt,h mindig van nàlam jobbképűbb,magasabb,okosabb,viccesebb,gazdagabb,rámenősebb és tàrsasàgi emberként is kitűnik.

Ha már eleve a futottak kategóriában indulok.


Ott van az az erőteljes tàrsadalmi nyomás ,ha nincs nőd,akkor egy szerencsétlen vagy,akit megbélyegeznek.Elveszíted a férfi státuszodat.

Fuldokolva ébredek esténként komolyan nem tudom,h mit tegyek.


2014. dec. 9. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedj olyan közegekben, ahol csak ti ketten vagytok. Én sem szeretem a bulikat.


Nappal, józanon, nyilvános helyeken érdemes ismerkedni. Megszólítani neked tetsző lányokat a szupermarketben, az utcán, a buszon, a ruhaboltban, stb.

2014. dec. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noydra ***** válasza:
100%
Tudsz mást csinálni a harcoláson kívül?
2014. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Okosabb,gazdagabb,jobbképűbb,stb mindig van.Ez ellen nem tudsz mit tenni.De nálad nem ez a probléma.Hanem az hogy nincs önbizalmad.És ezzel kellene kezdened valamit.Szerintem annyira görcsölsz már ezen a csajozós témán,hogy épp ezért nem megy az ismerkedés.
2014. dec. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél van okosabb, helyesebb, viccesebb, gazdagabb, stb.

Én a társkeresőt ajánlom. Persze csak akkor, ha tudod kezelni, hogy sokan másnak tüntetik fel magukat, mint amilyenek. És bizony ott is sokat kell próbálkozni, hogy összejöjjön valami.

Egy lánynak ismerkedéskor soha semmilyen módon ne jelezd, hogy te mennyire szerencsétlennek találod magad és mennyire szeretnél már minden áron barátnőt, ne sajnáltasd magad, mert ez iszonyat ijesztő tud lenni, és mindenkiből menekülést vált ki.

2014. dec. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egy lánynak ismerkedéskor soha semmilyen módon ne jelezd, hogy te mennyire szerencsétlennek találod magad és mennyire szeretnél már minden áron barátnőt, ne sajnáltasd magad, mert ez iszonyat ijesztő tud lenni, és mindenkiből menekülést vált ki."


Mindig megdöbbenek, hogy léteznek olyan férfiak, akiknek ezt külön mondani kell.

2014. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5: Léteznek! :)

Azért is írtam ezt a kérdezőnek jó tanácsként, hátha ő is ezzel ijeszti el a nőket.

2014. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!