Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szilveszteri házibuli: hogyan...

Szilveszteri házibuli: hogyan szedjem fel a kiszemelt fiút?

Figyelt kérdés

Eddig életben egyszer beszéltem vele, közös barátaink révén. Tehát, szerintetek hogy közeledjek felé?

Fiúk, ti hogy 'szeretitek' amikor egy lány közeledik?


2014. dec. 29. 01:59
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Áh, semmi gond. Kitartás!:D
2014. dec. 29. 02:27
 12/19 anonim ***** válasza:
gyere inkább össze velem én tudom a dolgom
2014. dec. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Csabawars válasza:
Beszélgess vele;) Menny oda bulizás közbe és kezdj el vele beszélni. Ha csendesebb típus akkor egy kis piát neki(azért ne rúgasd be) mert akkor könnyebben megtud nyílni és nem lesz visszafogott:) Táncolj vele és maradj mellette^^ Keress közös témát és foglald le. Ne öltözz túl szexistán se mégse nézzenek ingyen nőnek. Persze ne is rejtsd el magad csak öltözz normálisan. Ha csak 1 éjszakás(vagy több) kalandra vágysz vele akkor lehetsz vele szembe sokkal bátrabb is szerintem. Kell is. De azért kicsit ismerd ki mi elött rámásznál ilyen téren kápráztasd el és vond a figyelmét magadra. Majd vonuljatok valahova félre ahol kettesben lehettek.
2014. dec. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha a lány kezdeményez.ez szexi.

És ilyenkor azt gondolom hogy annyira bejövök neki hogy képes ő kezdeményezni.

16F

2014. dec. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h szimpatikus gyerek és kérdezz rá h ő mit gondol rólad majd a többi jön magátol
2014. dec. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Járj neki esőtáncot, ugráld körbe, és felváltva imitálj, majom, gépfegyver, és retardált foka hangokat.
2014. dec. 29. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha bulisabb típus: határozottan adj a kezébe italt, igyál te is de csak mértékkel, csak épp annyit hogy bátorítson picit és a többi jön ösztönből, puszilgasd, öleld többször! ;)
2014. dec. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat :)
2014. dec. 29. 09:27
 19/19 anonim ***** válasza:

Ha leülsz mellé, beszélgettek és egy kis idő mulva (ahogy ézed) el kezded "piszkálni" a kezé, utána megfogod.

Ezt omnan tudom hogy jo, hogy velem is ezt csinaltak :D

(ekezet miatt bocsi hulye a telom)

2014. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!