Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők tényleg lenézik azokat...

A nők tényleg lenézik azokat a férfiakat, akik társkeresőn próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy úgy gondolják, valami biztos nem stimmel velük, és azért kényszerülnek erre. Ezt konkrétan nők mondták nekem, csak azért kérdem.

2014. dec. 27. 02:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Alapvetően csak a neten lehet ismerkedni, és ennek egyik bevált helye a társkereső.
2014. dec. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
#6: Már ne is haragudj a kritikámért, de pályázhatnál 2014-es év hülyéje címére, és nagy eséllyel nyernél is. Tehát egy férfi egyszerre több vastat tartott a tűzben (Hogy képzeli ezt egy férfi? Bezzeg ha nő teszi ugyanezt, az teljesen természetes, hiszen egy nőnek alanyi jogon jár, hogy válogathasson a férfiak között!), és az esélyesek közül téged tartott a legjobb nőnek, ráadásul őszintén, egyenesen, korrekten eléd állt, és bevallott mindent, te pedig nemes egyszerűséggel elhajítottad, mint egy retkes rongyot. Gratulálok! És akkor fel vagytok háborodva, ha nem vagyunk hozzátok őszinték. Undorító, szánalom. (fintorgó legyintés)
2014. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Igen, kell a több vas! Én 6 évig társkeresőztem siker nélkül, és rengetegszer volt az, hogy lebeszéltük a randi helyét, idejét és az adott személy nem jött el. Telefonra nem reagált. Utána se lehetett elérni.


Számtalanszor volt olyan, hogy beszélgettünk jó pár órát és másnapra eltűnt szó nélkül.


Hozzátenném,hogy pasi vagyok és a nők nem jelentek meg a találkozón vagy tűntek el szó nélkül, pedig nem a város szélén lévő kiserdőbe invitáltam meg őket, hanem plázába, ahol sok ember van.


Ezek után mit mondjon az ember?



(én azt mondtam, hogy elég volt, mert én személy szerint tényleg komoly kapcsolatot kerestem. 3 éve töröltem magam a társkereső oldalakról és élőben sem próbálkozom, mert minek?!)


26F

2014. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ja tehát én vagyok a hülye, mert 2 hónap járás után méltóztatott hozzám őszinte lenni, és elmondani, hogy VÉGIG volt mellettem más?! A járásunkat egy hónap ismerkedési időszak előzte meg (nyilván én sem vagyok hülye, hogy az első randinktól számoljam az együtt járást!) A hivatalos járásunk alatt megismerkedtünk egymás barátaival, szüleivel...már ne is haragudj, de én legyek már a szemét, mert ezt nem intéztem el egy legyintéssel! Hát nem vagyok én egy tesze-tosza balf.sz, aki ilyeneket elnéz...

Jaaaa, de őszinte volt? Igen...hónapok múlva, úgy, hogy közben nem tudom hány nőt megfektetett...nem baj ugye, ha ettől nem ájulok el...én SOHA nem voltam inkorrekt senkivel...a korrektséget pedig igenis elvárom!!!!

2014. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le, én is ott szoktam ismerkedni. Ilyen a mai világ. :/ 21n
2014. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14: Fú, ha tudnád mennyire rajongok az ilyen mindent kimagyarázós csajokért... Kb. annyira, hogy reagálok rájuk még egy utolsót, és hagyom őket főni a saját lábszagú levükben.


Szóval...


"ezeket 2 hónap után mondta el, mert úgy érezte, hogy velem komolyabbra fordulhatna a dolog"


Nekem ez itt rohadtul nem tiszta. Tehát a srác azt mondja, hogy legyen komolyabb, miközben már két hónapja kavartok, vagy mennyi ideje? :D What the hell! Nem onnantól "komoly" tulajdonképpen egy kapcsolat, miután összejöttök? Mert szerintem onnantól kéne számítani. Egyáltalán hogy lehetsz ekkora balga, hogy nem veszed észre saját magad apró jelekből, hogy át vagy verve?


Szerintem ez úgy alakult közöttetek, hogy rögtön az első randin belezúgtál, aztán onnantól kezdve le se szartad, hogy mit művel, elvakított a szerelem, és innentől bármit megtehetett a csóka. Van ez így, hugicám. Belestél egy tökéletes testű, sportos, tehetős, poénlövész srácba, aki elcsavarta a fejed.


Amúgy pontosan ugyanígy vághatott volna át a szomszéd utcában lakó srác is, úgyhogy kár a társkeresős kurafikat oltogatni. Egyébként meg nem tudlak sajnálni, már csak azért sem, mert képes vagy rögtön első látásra belezúgni úgy valakibe, hogy nem is ismered. Ha azt írnám, hogy úgy kell neked, az túl bunkó lenne? Habár nem érdekel túlzottan, úgy kell neked, jó lecke volt.

2014. dec. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Beleestél*
2014. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Rühellem a nőket" én nem oltogattam a társkeresős fiúkat!!!! Csak azt írtam, hogy nekem ezután a rossz tapasztalat után nem jön be ez a fajta ismerkedési mód! A két dolog K U R V Á R A nem ugyanaz!!

A másik dolog pedig, nem magyarázom tovább a dolgokat, a te szemedben úgy is én vagyok a hülye, hisz "rühelled a nőket"

2014. dec. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!