Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Húszas évek elején "ciki"...

Húszas évek elején "ciki" társkeresőn ismerkedni, ha a való életben nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
nem ciki, próbáld meg hátha összejön
2014. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ferfikent igen,nokent nem.
2014. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fiu vagy lany vagy?
2014. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
mér van időgéped? akkor még net sem volt
2014. dec. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam, de ugyanolyan mint a valóság....

25f

2014. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A társkeresőn még inkább számít a kinézeted, mint a valóságban. Ha nem vagy sikeres élőben, nem igazán leszel társkeresőn sem. Előbb a valóságban tanulj meg partnert szerezni, a társkereső aztán lehet egy jó kiegészítő hely.


Nekem a valóságban is vannak sikereim és 2 hónapja kíváncsiságból felmentem a csajokespasik.hu nevű társkeresőre. 1 hétig voltam rajta aktív. Eredmény:


-30 lánynak írtam, ebből

-10 lány írt vissza, ebből

-3 lánnyal randiztam élőben, ebből

-2 lányt csókoltam meg, ebből

-1 lánnyal szexeltem


A lánnyal, akivel lefeküdtem, a 4. randinkon szexeltem, 1 héttel az első randink után. Utána még találkoztunk jó néhány alkalommal szexre és beszélgetni is, de nem illettünk össze eléggé, szóval abbahagytuk a dolgot.


Nem rossz a társkereső, de én inkább maradok a valóságnál.


21/F

2014. dec. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem ciki, de mint felettem is említették, nem valószínű hogy lesz is belőle valami. Vagy el se olvassák amit írtál, vagy nem írnak vissza. :(

De hogy pozitív példát is említsek, egy lánnyal itt jöttem össze a gyakorin. Sok sikert! :)

21F

2014. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. :) Az is lehetőség. :)


Nem társkeresőn, hanem egy közösségi oldalon ismertem meg a jelenlegi páromat. Már 1 év és 9 hónapja együtt vagyunk, nagyon boldogan, csak sajnos a távolság 200 km, ő 30, én pedig 24. A távolsági gondot megoldjuk és a jövőt együtt tervezzük.

2014. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a való életben nehezen ismerkedsz, akkor neten sem lesz sokkal könnyebb a dolog.


A 30-ból 1 nem is rossz arány (bár ahhoz, hogy a Csajok és pasikon írni tudj levelet, elő kell fizetni, de talán havi 1-2 ezer Ft-ot megérhet a dolog).

2014. dec. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9:


Igen, én is fizettem 1500 forintot egy egyhavi előfizetésért. Valami Prémium Plusz nevű fosért. De az már olyan, hogy 1 hónapra minden létező dologra előfizettél az oldalon, amire csak lehet. De azért a 3 csajjal való randiért, 2 csókért, 1-gyel való szexért megérte.


Szerintem aki ilyen összegeket nem tud kicsengetni csajozásra, az inkább ne is csajozzon. Nem szórom a pénzt én sem randikon sem, de szerintem ez nem túl nagy összeg. Ráadásul nem is kell egyszerre 10 társkeresőn aktívnak lenni (saját tapasztalatom szerint).

2014. dec. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!