Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkeresőn még fontosabb a...

Társkeresőn még fontosabb a kinézet, mint a való életben? Akkor a társkeresősök miért nem a való életben ismerkednek?

Figyelt kérdés

A valóságban elég visszahúzódó vagyok és nem merek sokat kezdeményezni általában. Két ismeretlen lányhoz mentem oda az életemben és mindkettő a barátnőm lett utána. Jóképűnek mondanám magam, de ugye ez nem elég önmagában a sikerhez.


Viszont kb. 3 hónapja felmentem egy társkeresőre és minden más lett a jó értelemben. Ritkán csinos lányok írnak nekem, de legtöbbször azért még én írok persze. Sok lány vissza is ír. Az utóbbi időben mióta felmentem, 7 lánnyal randiztam társkeresőről, akik közül 5-tel csókolóztam és azon belül 4 lánnyal le is feküdtem. Korábban egész életemben nem voltam ennyi lánnyal mint most.


2014. dec. 11. 11:39
 1/4 Noydra ***** válasza:
Mert az ottlévők zöme élőben képtelen rá és ott várják a csodát.
2014. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
KAMU!
2014. dec. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért kamu ha kb. így nézek ki?


[link]

2014. dec. 11. 12:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy kamu, vagy egy igen szerencsés ember vagy, akire nem hatnak a társkeresőzés szabályai. A csapból is az folyik, hogy társkeresők nem működnek, mert sokan csak unalomból vannak fenn, hogy a nők arra nem veszik a fáradságot, hogy válaszoljanak egy teljesen normális levélre. Mondjuk szerencsétlenek többnyire kapnak napi pár tucat levelet az olyan lúzer gyökerektől, akik az összes új regisztrálónak küldik a levelüket Ctrl-c Ctrl-v -vel. Mire eljutnának a komoly érdeklődőkhöz, már rohadtul unják.
2014. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!