Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nők tényleg lenézik azokat...

A nők tényleg lenézik azokat a férfiakat, akik társkeresőn próbálkoznak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy úgy gondolják, valami biztos nem stimmel velük, és azért kényszerülnek erre. Ezt konkrétan nők mondták nekem, csak azért kérdem.

2014. dec. 27. 02:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Az kizárt dolog,mert nem tudom
2014. dec. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
+ space -, :D
2014. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát velem tényleg nem stimmel valami, és ún. "normális" sem vagyok szerencsére.
2014. dec. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
28%
Nem mondom, hogy nincs igazuk, de egy csajt, akinek annyi önbizalma van, ahány vágóhíd indiában is simán felszedhet bárki bárhol. Biztos nehéz így pofázni, hogy elég csak ott lenniük.
2014. dec. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet nehéz csajozni??? Bzdmg...
2014. dec. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én egyszer ismerkedtem így...rám is írt egy pasi...helyes, okos, sportos, humoros, komoly kapcsolatot kereső, nem dohányzó, nem italozó tulajdonságai voltak...a randi egyenesen tökéletes volt.

Elvoltam ájulva, hogy milyen kincsre találtam...aztán a barátnőim óva intettek, hogy figyeljek oda a részletekre, nehogy csalódás legyen a vége. Én persze a srácra koncentráltam...randi jött randi után, és idővel kiderültek a dolgok...

Marhára nem keresett komoly kapcsolatot, napi 3-4 randit bonyolított, megvolt mindenre a forgatókönyv...ezeket 2 hónap után mondta el, mert úgy érezte, hogy velem komolyabbra fordulhatna a dolog...azt hitte, hogy attól, hogy velem őszinte lett még szemet hunyok afelett, h gyakorlatilag 1 napig sem volt hozzám hűséges...és mikor közöltem vele, hogy köszi, de nem kérek ebből, akkor még ő volt megsértődve és azt mondta, hogy "nagyon kíváncsi arra, hogy én találok e valaha nála jobb palit, és sajnálhatom, amiért nem értékeltem azt, hogy ő bizalmat szavazott nekem"

Ebből a személyes példából kiindulva, én nem ismerkedem azóta neten. Ez előtt az eset előtt sem ismerkedtem így, de azóta meg pláne nem.

Én nem nézek le senkit amiatt, hogy, ha tartósan így ismerkedik, de nekem ez nagyon nem jött be.

2014. dec. 27. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mindamellett vannak értelmes, visszahúzódott pasik, akiknek ez.is.egy lehetőség.

Az h minden téren vannak simlisek, nem jelenti azt, hogy mindenki simlis.

Én azt is tudom, h a fenti sztori női változata is létezik. No me tele van a társkereső gold digger nőkkel. Ez mind rombolja a társkereső oldalak erkölcsi értéket.

De erre van kínálat és kereslet is.

2014. dec. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze ebben igazad van! De nekem akkor sem jön ez így be...akkor mikor regisztráltam pont egy olyan munkám volt, hogy szinte semmi szabadidőm nem volt, ha meg épp igen, akkor meg a barátaim nem értek rá, és otthon kuksoltam...amúgy pedig egy pörgős csaj vagyok és világ életemben élőben ismerkedtem...nekem az jobban fekszik...de persze ott is vannak szélhámosok.
2014. dec. 27. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

Csak azt nem tudom, miért nézik le?

Ők nem ott keresnek?

Tele vannak a társkeresők olyan nőkkel, akiknek totálisan torz az önértékelésük, mintha egy darab tükör se lenne otthon náluk.

Ez még hagyján, hogy ilyen a külső, de a tartalom az legtöbbször, ami kiborító.

Ha már egy nő társkeresőn próbálkozik, avval régen baj van, általában a környezetükben csak kéne lenni valami hapsinak, aki felfigyel rájuk.

2014. dec. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Sose értettem hogy mi a baja a társkeresővel az embereknek! Olyan világot élünk hogy mindenki dolgozik éjjel nappal hogy meg tudjon élni és így már szinte alig akad idő bármire is! Nyilván ezen a téren is mint mindenütt az élet területén vannak szélhámosok csalók akik valamit profitálni akarnak a dologból. Vagy anyagi vagy sexuális értelemben! De ez a kor velejárója hogy tudni kell kiszűrni a dolgokat akármilyen nehéz is! Több ismerősöm is van akik társkeresőn jöttek össze és boldogan élnek évek óta sőt van olyan pár is ahol nemrég baba született! Nyilván olyan párt nem találsz rögtön aki tökéletes de egy párkapcsolatban alkalmazkodni is kell azért ezt ne felejtsük el! Aki meg egy pár próbálkozás után feladja az meg is érdemli hogy egyedül öregedjen meg! A nagy ő nem biztos hogy szembe fog jönni veled ott ahol laksz vagy éppen amerre jársz! Ezért tenni kell! Érdekes módon ha a munkahelyről kirúgnak akkor mész és addig próbálkozol még nem találsz másikat mert dolgozni akarsz! Ha épp találsz egy olyat ami nem a legjobb akkor ott dolgozol még nem találsz jobbat! Akkor itt miért adjátok fel sokan!? Szóval szerintem senki nem lenéznivaló azért mert társkeresőn van!
2014. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!