Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A budapesti lányok másabbak,...

A budapesti lányok másabbak, durvábbak sok értelemben a vidékiekhez képest? Van aki élt már BP-n és vidéken is és lát különbséget?

Figyelt kérdés

1 év múlva befejezem a sulit és Budapestre akarok költözni munka miatt. Hallottam már ezt-azt arról, hogy Budapesten nehezebb csajozni általában, mint vidéken.


Mik a tapasztalataid ebben? Van különbség a budapesti és vidéki nők között viselkedésben, ismerkedésben, stb.?


2014. dec. 18. 22:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én törzs budapesti vagyok, és igen, Pesten másabbak a nők, mint vidéken.
2014. dec. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is másabbak sokkal. Abban is van valami, amit a barátod mondott neked.
2014. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen sokkal felszínesebbek a nők itt Budapesten,de amiket írtál kérdező azokban van sok hiba.Nem azért nehezebb,mert itt jobban adnak magukra,meg jobban tudnak csajozni blablabla.Ez butaság.

Hanem azért,mert mivel itt sokkal több ember él úgymond,több emberből tudnak válogatni,és ezáltal ugye több emberből több születik logikusan alapból helyesnek,ezért nehezebb a dolog.

Itt ha nem vagy helyes,esélyed nincsen.Tehát amit nem is te választottál magadnak igazából,azon múlik az egész életed...

2014. dec. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ugyan mindig Budapesten laktam, de az itt élő emberek kb.50%-a vidékről jött ide,akiknek a szóhasználata és a viselkedése is eltérő azokétól,akik itt születtek(persze nem azokra gondolok,akik pl.Érden laktak eddig)
2014. dec. 19. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Akkor biztos az én ismerőseimben van a hiba, hogy az egyetemre felkerültek közül pár perc alatt összeszedtem tíznél többet, akiknek BP-n lett bnőjük.


Szerintem sokkal idegesítőbb a párezres városkákban, hogyha valakinél bepróbálkozol, akkor két nap múlva a város összes fiatalja tudni fogja, aztán nem is tudod bemutatni az új barátnődet senkinek, mert mindenki vágni fogja, hogy "Ja igen az unokatesóm évfolyamtársa volt általánosban", "Ja igen, keresztanyám utcájában lakik", "Ja igen..."


Az igazság kedvéért hozzá kell tenni, hogy ki az a budapesti? n+1 szabolcsi, veszprémi, baranyai, stb tanul/dolgozik fent és viszonylag kevesen hordanak táblát a nyakukban, hogy hol születtek.

Amúgy meg két millió ember, ha levonjuk a férfiakat, az öregeket meg a kislányokat, pár százezer emberből egy olyan egyedülálló se lesz, akinek szimpatikus leszel?

2014. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

+1 ami még beugrott:


Hányszor hallottam mér oda-vissza rácsodálkozást pl: "Melyik középsuliba jártál?" "Nagykanizsára/Nyíregyházára/Szegedre/etc." "Ja, te nem pesti vagy?", illetve visszafelé: "Kolesz vagy albérlet?", "Én pesti vagyok.".


Szóval ha van valami hatalmas eget rengető, földet meghasító különbség a két különböző "emberfajta" közt, akkor engem egy rakás szociális analfabéta vesz körül, akiknek (velem együtt) nem tűnnek fel ezek a különbségek.


+2: Hasonlítsunk csak össze egy Bérkocsis utcait egy II. kerületivel. Két kéz, két láb, egy fej körülbelül a hasonlóság.

2014. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!