Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A budapesti lányok másabbak,...

A budapesti lányok másabbak, durvábbak sok értelemben a vidékiekhez képest? Van aki élt már BP-n és vidéken is és lát különbséget?

Figyelt kérdés

1 év múlva befejezem a sulit és Budapestre akarok költözni munka miatt. Hallottam már ezt-azt arról, hogy Budapesten nehezebb csajozni általában, mint vidéken.


Mik a tapasztalataid ebben? Van különbség a budapesti és vidéki nők között viselkedésben, ismerkedésben, stb.?


2014. dec. 18. 22:00
1 2
 1/16 anonim válasza:
51%
Budapesten több a r*banc.
2014. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Érezhető különbség van, de nem csak a nők terén, hanem úgy általában az emberekén. És hát nem a fővárosiak előnyére, ez biztos. Általában ők nézik le a "vidékieket" (már eleve ez a szóhasználat), pedig igazából ők képezik azt a tipikus, buta, ostoba, nagyvárosi proli réteget. Én általában nem is bírok pár napnál többet eltölteni ott egy évben.
2014. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
magyarázza már el nekem valaki miért számít vidékinek mindenki aki nem Budapesten él
2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert ez az elnevezés.
2014. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Jól írja a második. Iszonyat nagyképűek, a nők pedig sokkal gyalázatosabbak.
2014. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

#2


Ez már nem az ő hibájuk szerintem, vannak bunkó emberek, de kétlem, hogy a nagy többség az lenne, pláne ennyire, hogy menekülni kelljen Pestről... :D Akkor te vagy enyhén túlérzékeny, vagy pedig eleve előítéletes és valószínűleg már a legkisebb dologra is ugrasz amit amúgy vidéken talán észre se veszel, ha ennyire megvisel a Budapestre látogatás.


Én nem érzek emberek terén túl nagy különbséget Budapest és egyéb nagyobb vidéki városok között. Csajozni meg értelemszerűen nem szoktam, szóval azt nem tudom, a lányok milyenek.

2014. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%

Lány vagyok, Budapesten tanulok lassan már másfél éve.


Szóval... Szerintem abszolút mindegy, hogy vidéki vagy Pesti. Láttam már pesti és vidéki pics*t is... Olyat akit inkább jobb elkerülni, sőt volt amikor egy vidéki nagyképűbb volt, persze sok pesti is az...


Szóval a válasz: Nem, nem durvábbak.

2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok előítéletes, és biztos, hogy nem mindenki olyan, de a többség szerintem igen.
2014. dec. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én is Pesten tanulok, de szerintem is durvábbak a pestiek. Nyilván van a vidékiek között is ilyen, arányaiban azért jóval több a pesti nagyképű majom.
2014. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, jöhetnek még!


Egy volt gimis osztálytársam Pesten tanul már 4 éve és ő mesélt pár dolgot. Hogy BP-n nehezebb, mert:

-A férfiak stílusosabbak, jobban tudnak csajozni, jobban néznek ki és bátrabbak mint a vidéki férfiak

-Ezért a nőknek is magasabbak az elvárásai, mert a férfiak "minősége" is magasabb

-Emiatt több a flegma csaj, nagyobb az elutasítási arány és nehezebb valamivel az ismerkedés, hódítás, mint vidéken


De ezeket a fentieket nem kezelem tényként. Csak egy barátomtól hallottam, viszont szeretném mások véleményét is meghallgatni. Azért írtam ki a kérdést hogy megtudjam hogy te mit gondolsz erről, mi a helyzet Budapesten.

2014. dec. 18. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!