Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjen az aki félénk?

Hol ismerkedjen az aki félénk?

Figyelt kérdés

A netes társkeresőkből már elegem van az öregek, perverzek találnak meg mindig.

Buliba nem járok az nem az én világom.

Az utcán pedig nem mehetek oda az emberekhez.


2014. dec. 17. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Neten a pár találást igen megnehezítik a körülmények.

Hány éves vagy ?

2014. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Korod,nemed?És igenis odamehetsz az utcán az emberekhez csak ne olyan szöveggel hogy "szia tetszel szeretnélek megismerni" mert akkor tuti elmenekülnek:D
2014. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
f/l ?
2014. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, a társkeresős oldalak nem érnek semmit, sokszor nézelődök, mondjuk meglátok 1-1- szebb lányt és még ha ráírok sem reagál, de az a vicc hogy itt is ha kiírja valaki, hogy ismerkedne ráírok nem is válaszol, utálom az ilyen kamuembereket... Élőbe meg én is elég visszahúzódó és zárkózott vagyok.
2014. dec. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
nyilván lány vagy ;) Hát szerintem kezdésnek ird ki gyakorikérdésekre, hátha lesz jelentkező. ;) Privi mehet ? 24/F
2014. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem keress valami hobbit, vagy tök mindegy amivel szívesen foglalkozol, és annak a dolognak a kapcsán kéne olyan társaságba járni akik ugyanazzal a dologgal foglalkoznak.

Nekem a hobbim az éjszakában való egyedüli sétálás, szóval ez nem a legjobb példa.

2014. dec. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6: Ha esetleg lány vagy, össze tudnálak hozni egy sráccal, akinek ugyanez a hobbija. :D
2014. dec. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Ja ha nem lenne egyértelmű, tényleg nem rólam van szó. Egy ismerősömről nemrég tudtam meg, hogy szeret éjszakánként egyedül sétálni egyet a városban, nekem kicsit fura ez a szokás.
2014. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neten is lehet ismerkedni,de nem kell feltétlen egy társkeresőn ismerkedni..Lehet itt gyakorin is,vagy valami online játékba ( én is ott ismertem meg 2 párom is )..


Csak rossz embereket fogtál ki,de vannak normálisak is..Csak keresni kell :)

2014. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is szoktam éjjel egyedül sétálgatni a városban,nincs ebbe semmi fura szerintem :D
2014. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!