Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt dundi, félénk,...

Vannak itt dundi, félénk, szűz lányok (18-22 évesek) akik szeretetre odafigyelésre vágynak? 22F

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2014. dec. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez a csúnya igazság...
2014. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos duci, félénk, szűz lányok nem léteznek. Ez csak valami teória. Mellesleg ez nem ismerkedős oldal. Egy ingyenes társkereső oldalon akár azt is megadhatod, hogy hány kilós párra vágysz. Sok sikert, de ne itt, mert undorító vagy.
2014. dec. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

ouhuhuhoo buhaha, dundi,félénk stb, jaaaj jaaaj.. ne aggódj valamelyik még direktbe pont ezért mert ő dundi még nagyobb a szája mint aki nem az.


Ez nem tesz semmit.

2014. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
44%
xDDD hát ez jó, akkorát nevettem.. de amúgy tényleg igaz, némelyik agresszívabb, mint a vékonyabbak, nagyobb a szája...
2014. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

dundi félénkek :DDD XD XD XD

hátmég szűz lányok... a kövér lányok már 14 éves korunkban megerőszakolnak minden srácot maguk körül. :D

agresszívek, nagyszájúak és úgy tudnak tapadni a pasikra, hogy az isten nem vakarja le őket.

2014. dec. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Te csak egy beszari p1csára vágysz, akit kedvedre kihasználhatsz!
2014. dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
utolsó: tévedsz... ő szeretetre odafigyelésre vágyó dundi, félénk, szűz lányokra (18-22 évesek) vágyik.
2014. dec. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

tehát más szóval igen, pont olyan lányokra, akiknél nem kell tepernie, mert oh jaj, ő nekik ő is pont jó lesz. Ez milyen hízelgő kérdező,


kb jó hogy nem "aki elég kiszolgáltatott, nincs más választása rajtam kívül, mert amúgy normális csajt nem tudok szerezni" az írjon.

2014. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

7-esnek, 9-esnek igaza van!

Én voltam dundi, azért jött össze velem az akkor pasim, mert tudta, hogy egy jó nőnek nem kellene.

Ez az igazság, én meg el voltam ájulva, hogy "Ó, itt a szerelem!".

Szépnek szép arcom volt mindig is.

Lefogytam, kiedzettem a testem, megszépültem, jöttek a konfliktusok.

Nem bírta elviselni, hogy megváltoztam, hogy megnéznek, utálta a miniszoknyát, stb...

Kis nyikhaj!

Igaza van a két válaszolónak, jobb híján kéne neked az a dundi szűzlány!

2016. ápr. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!