Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valaki hasonló helyzetben...

Van valaki hasonló helyzetben még, ha igen te mit teszel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha 20-on évesen is szűz vagy mert mindig csak a nagyon taszító lányoknak jössz be, és irántuk egyszerűen nem vagy képes vonzalmat érezni, szóval nem áll fel, nem lehetséges s szex sem így kapcsolat sem? Mit tesztek?

2014. dec. 8. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy te sem vagy egy álompasi, egyszerűen agyban valahogy vissza kell venni az igényekből, mást nem tudok mondani...
2014. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindent megteszek azért hogy az legyek figyelek az öltözködésre, sportolok, rengeteget tanulok, fejlesztem magam igyekszem sikereket elérni, önmagam ízlését viszont akkor sem tudom megerőszakolni sajnos
2014. dec. 8. 23:50
 3/6 anonim ***** válasza:

#1


Ezt nem lehet eldönteni hogy mi jön be és mi nem... Kapcsolatba kerülhet egy olyannal aki nem jön be, de sosem fogja igazán élvezni és még a másik félnek is árt vele.


Én megjártam ezt.

2014. dec. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nekem vannak lányok, akik tetszenek és akik nem, és én olyan lányoknál kezdeményezek, akik tetszenek, ha ez bűn és fogyatékosság, akkor kövezzenek meg, de bennem ez van.
2014. dec. 8. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiverem.
2014. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit sem teszek. Tenni kellene, de nyilván eddig azért nem tettem, mert nem tudom mit tehetnék, bennem ez nincs meg. Nem tudok ismerkedni. Hiányzik egy kapcsolat, nagyon jó volna, de majd jön, ha jön, ha nem, hát nem. Társkeresőzni próbáltam de ilyen adottsággal ez teljesen eredménytelen. Meg nem vagyok az, aki az utcán leszólít bárkit. Egyéb közösségi helyekre meg nem járok, most már az utcára se lassan, de ez már más téma. Nem csak az ismerkedésben vagyok rossz. 20+ F
2014. dec. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!