Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lány aki hasonló...

Van itt olyan lány aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya, igénytelen srác, adok magamra. Nem egyéjszakás kaland vagy sexchat céljából írtam ki a kérdést hanem azért mert szeretnék ismerkedni normális lányokkal. Szoval fiu suliba járok, így ott nem tudok csajozni, itthon sportolok, szakkörökre nem járok így ilyen helyeken sem tudok ismerkedni. Bulizni szoktam de ott kevés a normális lány, a legtöbben ott is egyéjszakást keresnek, utcán nem merek leszolítani bárkit. Van itt olyan lány aki hasonló helyzetben van és szeretne ismerkedni? 18f
2014. nov. 5. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
tegyel ki magadrol kepet ahol lacik h mennyire nezel ki jol es ha eleg vagy nekik akkor irnak majd amugy meg le se fognak xarni.
2014. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne itt keress párt.

menj rendezvényekre, kisebb koncertekre, amik igényes kocsmákban vannak, ott tudsz beszélgetni is és nagyobb eséllyel akadsz normális lányra, mint mondjuk egy szórakozóhelyen. menj valami tanfolyamra vagy szakkörre.


nem értelek, szeretnél lányt, ismerkedni, és leírod,hogy nem jársz szakkörre, szóval így nem tudsz ismerkedni. akkor miért nem kezdesz el valamit? nem lesz így sültgalamb. ezt csak a te érdekedben mondom.

2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg egy barátod hogy segítsen pl mutasson be "Hello ismered Tedet?" (nem ugy gondoltam hogy ismerősnek)
2014. nov. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem teljesen ugyan ez a bajom, inkább az, hogy rettegek attól, hogy valakinek nem fogok tetszeni, vagy kinevet, ezért nem merek fiúkkal beszélgetni.
2014. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!