Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melegek, adjatok tanácsot,...

Melegek, adjatok tanácsot, vagy írj ha hasonló helyzetben vagy?

Figyelt kérdés
16 éves budapesti srác vagyok, csak páran tudják rólam, de mind elfogadtak, elítélem ezeket a lányos melegeket, és teljesen normálisan élek, csak nem találtam eddig normális fiút, vagy ha igen annak is vége lett hamar.. Sportolok, és az ismerőseim helyesnek tartanak bár én ilyet nem mondanék soha magamra, hol ismerkedjek? Már nagyon vágyom egy rendes kapcsolatra, budapestiek ha van kedvetek ismerkedni, írjatok :)

2014. szept. 21. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos én nem pesti vagyok de úgy tudom hogy ott vannak melegbarát helyek,esetleg ott próbálkozhatsz.
2014. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
16 évesen még esélyed sem volt elvégezni a jogi egyetemet, ezen kívül évekig ügyvédként gyakorolni, tehát biztosan nem vagy bíró. Így aztán nehéz elképzelni, hogy bárkit is elítélnél. Vagyis hazudsz. És aki ilyen nyilvánvalóan hazudik, az hiába vágyik "rendes kapcsolatra". Ahhoz hihetőbben kell hazudni.
2014. szept. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor helyesbítek: nem szimpatizálok a lányos melegekkel, de #2 igazad van:D
2014. szept. 21. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem van par meleg ismerosom (20+ korosztaly), majdnem minden estere jut vmi parti amire mennek (a tarsasag hetero felet persze hatrahagyva), szoval Budapesten nincs hiany ezekben. Mondjuk amig nem vagy egyetemista, addig eleg nehez ez a tema, de utana joval konnyebb lesz, foleg ha megfelelo tipusu egyetemre es szakra mesz, lehetoleg a szuloktol jo tavoli varosba. Erdemes majd Erasmusra is menned pl Spanyol-, vagy Franciaorszagban eleg sok magat felvallalo egyetemistaval talakozhatsz.

Amit hallottam toluk: Anker't (csutortokon tele van melegekkel), plusz van vmi Garcons (?) nevezetu partisorozat ami asszem mindig mashol kerul megrendezesre.

2014. szept. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
decuki vagy. :)
2014. szept. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hopp, egy srác, aki nem találja fel magát ;) írj üzit, és beszélgetünk picit a dologról :D


20/F

2014. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Irj F20
2014. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!