Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság milyen zenéket...

Manapság milyen zenéket érdemes berakni a lányoknak? Miket hallgatnak?

Figyelt kérdés

Egyik barátom leszólta a zenéimet a kocsiban és elmondta hogy a nők menekülnek az ilyesmitől és ha sikeres akarok lenni akkor változtatnom kell...

Jelenleg főleg régi slágereket hallgatok ilyen 80-as 90-es évek..


pl:Belinda Carlisle - Leave a light on/ Heaven is a place on earth

baltimora- tarzan boy

Bryan Adams- Heaven

Meg filmzenék..

Szóval mi az ami ma nem ciki?? Persze ez nem azt jelenti hogy utána én mást fogok hallgatni mivel nekem ez jön be ebben van élet ettől érzem jól magam, csak akkor mást is "gyűjtök"


2014. dec. 17. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
rakjál be a kocsidba mélynyomot és olyan zenéket amik a viván,mtv-n vagy valami discos zenéket, rappet is szeretik a lányok:Dd
2014. dec. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez attól függ milyen lányok tetszenek. Többségben vannak az ilyen elektromos tucat "zenéket" hallgató lányok. Vagy ami még rosszab a Jolly és Suzy meg társai. Engem az ilyen sz@rokkal (már bocsánat), ki lehet kergetni a világból.

Sokkal jobbak a régi zenék, pl.: Bon Jovi, Guns n Roses, de az újabbak között is számtalan jó van.

Szerintem vállald fel magad, akinek nem tetszik amit hallgatsz és emiatt leszól, azzal felesleges bármit is tervezned.

Rock zenét kedvelő lányként volt discós barátom és sosem volt ebből gond, nem erőltettük egymásra a másik zenéjét.

2014. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!