Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság milyen zenéket...

Manapság milyen zenéket érdemes berakni a lányoknak? Miket hallgatnak?

Figyelt kérdés

Egyik barátom leszólta a zenéimet a kocsiban és elmondta hogy a nők menekülnek az ilyesmitől és ha sikeres akarok lenni akkor változtatnom kell...

Jelenleg főleg régi slágereket hallgatok ilyen 80-as 90-es évek..


pl:Belinda Carlisle - Leave a light on/ Heaven is a place on earth

baltimora- tarzan boy

Bryan Adams- Heaven

Meg filmzenék..

Szóval mi az ami ma nem ciki?? Persze ez nem azt jelenti hogy utána én mást fogok hallgatni mivel nekem ez jön be ebben van élet ettől érzem jól magam, csak akkor mást is "gyűjtök"


2014. dec. 17. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nyomasd a dankó vagy a bartók rádió max hangerőn lehűzott ablaknál.


egyedi, mégis vicces, és megmosolyogtatja a lányokat :D

2014. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Attól függ hány évesekre gondolsz. Mert ha 10-16 évig akkor minden ami nyálas pl Bieber vagy One Direction stb. 16- felfele meg egyszerűbb ha benyomod a music fm-et
2014. dec. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem tudod vállalni, amit hallgatsz?
2014. dec. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:D Szó sincs róla hogy nem merem vállalni amit hallgatok de sokra megyek vele ha furán néznek rám, ezért képes vagyok arra a max 1 órára míg kocsiban vagyunk mást hallgatni...
2014. dec. 17. 01:44
 5/12 A kérdező kommentje:
Ez arról szól hogyan járhatnék a kedvükben..nem tudom lehet hogy majd keverem a saját számaimmal..de fogalmam sincs miket hallgatnak mostanság
2014. dec. 17. 01:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled sokan a szar elektroslágerekre buknak manapság, meg az ilyen plázazenékre. Aviici, David Guetta, Calvin Harris, Nicki Minaj, meg mindegy mi, csak gagyi prüntyögés legyen alatta, és legyen fülbemászó. Ennyi már elég is a legtöbbjüknek. Igényes zenehallgatóknál pedig úgyis kortalan a zene és nem műfajfüggő. Ne ilyenekkel akarj a kedvükben járni, a zenei ízlésed mellett állj ki mindig, ugyanakkor légy nyitott és befogadó.
2014. dec. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arra próbáltam rávilágítani, hogy önmagad feladása, és az alázat nem oldja meg a gondjaid, és a nőnek sem lesz jó. Nem vagyok alfahím, mégis ez valahogy úgy van, hogyha egy lány nem fogad el, akkor pápá. Mert inkább az van, hogy aki állítólag nem szereti az olyan zenét mint én, az is mondani fogja, hogy ez is meg az is tetszett, és jó ízlésem van. Bár az is lehet, hogy nekem is csak meg akarnak felelni :)
2014. dec. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csapass valami jó kis slipknotot vagy metallicát.
2014. dec. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam hallgatni igazából mindenevő vagyok egyedül az ilyen új unalmas, meleg zenék nem kötnek le, ezerszer inkább meghallgatok egy "I need a hero-t"
2014. dec. 17. 03:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron zenét akarsz a kocsiban hallgatni (szerintem felesleges), kérdezd meg, melyik rádiót szokta hallgatni a lány, aztán hallgassátok azt.
2014. dec. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!