Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eddig hozzám is alig szólt,...

Eddig hozzám is alig szólt, most meg szerelmet vall. Miért?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Nyáron táborban voltam, persze, mint minden táborban, ebben is alakultak szerelmek, alkalmi kapcsolatok. Nekem speciel nem lett senkim. Viszont miután haza mentünk, egy srác( ő is 17) elkezdett írogatni, hogy mennyire tetszem neki, meg milyen hülye volt, hogy nem nyomult rám, stb. De csak facen vagy sms-ben. Szeretné, ha jövőben lenne valami köztünk, talán biztosítani akarja a jövőévi szexpartnerét ? Nekem így jött le, de nem tudom. Ami kemény, hogy alig dumáltunk, most meg szerelmet is vallott. Mire véljem?

2014. dec. 16. 17:06
 1/5 anonim válasza:
100%
Légy óvatos. De ha te is szeretnél vele közelebbi barátságot kötni, akkor hajrá.
2014. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg testközelben voltál, nem mert közeledni, nem mert beszélgetést kezdeményezni. Inkább megvárta, míg vége a tábornak, aztán a Face-n írogat. Tipikus 17 éves kisfiú, aki még nem találta meg a tökeit.
2014. dec. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább arról van szó, hogy nagyon bejöttél neki, csak élőben nem mert kezdeményezni, nem mert közeledni feléd, aztán megbánta, és most face-en meg sms-ben mégiscsak keres és próbálkozik. Tehát félénk. Ezt az is alátámasztja, hogy inkább sms-ben beszél veled, felhívni szintén nem mer. :)
2014. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, és ez egyáltalán nem feltétlenül rossz.

#3 voltam

2014. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"alakultak szerelmek, alkalmi kapcsolatok" uristen hova fajulnak ezek a tinik mind r.b.ancok lesznek (tisztelet a kerdezonek mint kivetel)
2014. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!