Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam szóba nála a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam szóba nála a szerelmet?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel msnezek szinte mindennap. de élőben is ismerem. tudom h van barátnője de nemjönnek ki jól. h hozzam szóba a szerelmet nála? úgyértem ezeket a kérdéseket h hányszor volt már szerelmes meg ilyesmit
2010. jún. 3. 20:18
 1/3 AfroAmerikai ***** válasza:

Szerintem, ha mentek valahova sétálni, pl egy parkba, akkor meg lehet az ilyeneket kérdezni, persze előkészítve a témát, mondjuk megkérdezed hány barátnője volt eddig, meg ilyenek.


-AfroAmerikai-

2010. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha msn-en vagy élőben kifogytok a sok fölös témából,akkor mondd neki,hogy kérdezzen,vagy amjd te tőle:és akkor kérdezd meg tőle...aztán,ha megkérdi,hogy miért kérded,akkor mondd neki,hogy mert hirtelen más nem jutott az eszedbe,és téged ez a kérdés foglalkoztat.De viygázz,hogy ne olyan legyen,mintha ez miatt a miért kérdése miatt ki akarnál térni a kérdés alól,te feltetted,és ha eléggé intelligens,és kedves,akkor fog rá válazsolni,akármilyen kínos is.,csak mert nem akar megbántani avval,hogy nem válaszol.
2010. jún. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Simán megkérdezheted, szerintem, hogy volt-e már szerelmses, stb. Barátok beszélhetnek ilyesmiről. Ha nagyon meglepődne, vagy valamit a dolog mögé látna, mondd azt, hogy csak kíváncsi vagy, meg érdekel, hogy egy olyan srác mint ő, hogy áll ezekkel a dolgokkal...
2010. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!