Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy az Asperger-szindr...

Lehet, hogy az Asperger-szindrómám miatt nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Lehet a szindróma miatt negatív kisugárzásom? Már nem azért, de sokan mondták hogy "gyönyörű" vagyok, de valahogy mégsem jön oda hozzám senki.
2014. dec. 14. 21:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Korod?
2014. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#9 teljesen egyetértek veled :D szerintem is sok az álbeteg, meg aki magára mondja hogy én aztán aspergeres vagyok... na igen, ÉN aztán tényleg az vagyok :)

Köszi a tanácsot egyébként. Bár tényleg nem akarom így elkönyvelni magamat, csak valahogy ha statisztikázni akarok akkor elég rosszul jönnék ki. Sokakat kérdeztem, a negatív kisugárzásra tippeltek (és egyébként egy mosolygós, kedves lány vagyok) de nem tudtam honnan jöhet. És mivel sokszor idegesítenek az emberek, hogy néha autisztikus kitöréseim vannak, gondoltam... :)

Amúgy 18 vagyok.

2014. dec. 14. 21:33
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért nem mennek mert látják hogy nem vagy nyitott.
2014. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12


Egy cipőben vagyunk akkor csak az én tüneteim jobbak én csak izzadok, a pulzusom nagyon magas, végig hülyén érzem magam és úgy érzem elájulok.


De én szerencsére csak szocfób-komplexusok sora kombóval rendelkezem ami nem sokkal sikeresebb dolog az ismerkedésél

2014. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Quatermain válasza:
Szerintem azt látják rajtad, hogy zárkózott vagy és nem vagy közvetlen. Én felfigyelek az ilyen lányokra, mert én is hasonló jellem vagyok, de sajnos ezek a lányok általában nem nyitottak az ismerkedésre. 20/F
2016. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Megkönnyíteni biztos nem könnyíti meg a helyzetet de legalább [gy tényleg olyat találhatsz magadnak aki tényleg Téged akar. Én lassan 1 éve udvarolok egy valószínűleg aspergeres lánynak, nem könnyű a sok félreértés miatt de jó lenne ha egyszer sikerülne összejönni vele.
2016. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!