Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy az Asperger-szindr...

Lehet, hogy az Asperger-szindrómám miatt nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
Lehet a szindróma miatt negatív kisugárzásom? Már nem azért, de sokan mondták hogy "gyönyörű" vagyok, de valahogy mégsem jön oda hozzám senki.
2014. dec. 14. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%

Ne fogd erre... Lehet hozzá köze, de nem fő oka.


Mert akkor én is azért nem találok magamnak egy jó barátnőt, mert INFJ vagyok. Vagy mert a horoszkópom az ami.


De ezek csak kifogások :(

2014. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%

az asperger szindrómát összevetni a személyiségjegyeddel... te nem vagy normális kedves első már ne is haragudj

amúgy ez is lehet az oka, de ezer más is

2014. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Akkor majd én is keresek magamban valami mentális elvátozást és ráfogom... Mindenkinek van valami baja amire rá lehetne fogni. Akkor nekem meg a szocfóbiám miatt nincs.
2014. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, könnyen lehet.


# 3 Több, mint valószínű.

2014. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hármas, most komolyan te hogy lehetsz ennyire gyökér? úristen... van fogalmad róla, milyen egy IGAZI mentális betegség? ha lenne, k.rvára nem írnál így róla... bocsi kérdező, csak nekem is van nem is egy ilyen problémám, és így teljesen átérzem
2014. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Lány vagy?

Az Aspergeresek 90% fiú.

2014. dec. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kérdezőt diagnisztizáták is? Mert sokan vannak akik csak dobálóznak a betegégekkel (volt olyan ismerősöm aki közölte, hogy ő aztán bordeline szindrómás és kész aztán kiderült hogy ezt ő maga kiáltotta ki sosem vizsgálták meg.)


Ha diagnosztizálták akkor OK fogható erre is.

2014. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Aki szerint csak a kifogásokat keresem, annak üzenem, hogy egyáltalán nem erről van szó, csak elgondolkoztam rajta.

Hármas... inkább nem is válaszolok rá.

#6 igen, lány vagyok. És már azt is hallottam, hogy kb ugyanannyi fiú meg lány van, csak a lányoknál sokkal nehezebb észrevenni. Ez egy elmélet... hogy mi az igazság, azt nem tudom :D

#7 igen, "diagnosztizálva" vagyok, egy egész pszichiáter gárda által, minden kétséget kizáróan :)

2014. dec. 14. 21:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem akarok tahó lenni... Bár úgyis annak leszek kikiáltva - és ezt most általánosságban mondom NEM ERRE AZ ESETRE világítva, hogy rengeteg az álbeteg az országban. Akik kikiáltanak maguknak valami betegségek (a.k.a. kisebségünk ahol mindenki "halálos beteg" és emiatt "nem tudnak" munkába állni)


De van ilyen haverom is aki 7 évig lógta el a tesit bevallottan (köztünk haverok közt bevallottan) kamu indokokkal.

2014. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor esetedben ez is LEHET egy ok.


Ahogy nálam is LEHET a szocfóbia meg a kisebbségi érzés.


De nem mondható biztosra, mert senki nem bizonyította, sőt sok asspergeres él "családi" életet.


Mindenki különböző.


Egyet ne tegyél: Ne skatyulázd be magad, hogy te innentől nem is prbóálkozol mert "úgy se menne" mert ezzek magadnak ártasz a legtöbbet.


Tapasztalat!

2014. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!