Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az életemben....

Van egy lány az életemben. Imádom. Gyönyörű, intelligens, szexi. Hogy érjem el, hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Viszonylag régóta ismerem már, és tulajdonképpen egy enyhe ismerős kapcsolatunk van. De azt hiszem, most nagyon beleestem! Szerencsém van, mert van karácsonyi ajándékozás a csoportban, és pont Őt húztam. Sajnos elég unalmas alak vagyok, nem valami nagymenő, habár neki nem is az kell, de mégis... Ha találkozom vele, általában egyszerűen lefagyok. Miről kell beszélgetni? Hogyan? Mikor? Hogyan tudassam vele, hogy tetszik? Egy évvel jár alattam, de jövőre évfolyamtársak leszünk mert nyelvi előkészítős vagyok. Hívjam el valahova? Mivel ébreszthetek benne vonzalmat? És hogy mondjam el neki, hogy őrülten szeretem? Plusz poén, hogy az anyja anyám felettese. És a szülők néha megbeszélik a dolgokat... Az az érzésem, valamennyire én is tetszem Neki. Nincs nagy konkurencia, mégis, félek, elrontom a dolgot. Segítsetek!

2014. dec. 12. 22:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Tudod, ez nem az a tipikus korunk lánya, nem olyan, aki mindig a nagymenőkre hajt, és nem is váltogatja a pasijait kéthetente. Az ilyet én utálom. TÉNYLEG nekem való, és remélem, menni fog a dolog. Holnap talizok vele...
2015. jan. 5. 16:17
 12/13 anonim ***** válasza:
A hatosnak részben igaza van. Itt nem arról van szó, hogy nagymenő srácokra hajt, mert tipikus tinilány, hanem arról, hogy a nők a domináns pasikat keresik, mert evolúciós szempontból ők a jobb választás. Viszont te még egy szemkontakust sem tudsz megtartani, ez a dominancia hiányára utal. Te inkább olyan kis félénk srác vagy, aki valószínüleg nem kifejezetten helyes, izmos, magabiztos (szóval egy átlag srác). A lány viszont, mint írtad szép és okos is. Ha a csaj jól olvassa a testbeszédet és reális az önképe, akkor ezt jól megszívtad.
2015. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
2. Sok sikert :))
2015. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!