Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az életemben....

Van egy lány az életemben. Imádom. Gyönyörű, intelligens, szexi. Hogy érjem el, hogy a barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Viszonylag régóta ismerem már, és tulajdonképpen egy enyhe ismerős kapcsolatunk van. De azt hiszem, most nagyon beleestem! Szerencsém van, mert van karácsonyi ajándékozás a csoportban, és pont Őt húztam. Sajnos elég unalmas alak vagyok, nem valami nagymenő, habár neki nem is az kell, de mégis... Ha találkozom vele, általában egyszerűen lefagyok. Miről kell beszélgetni? Hogyan? Mikor? Hogyan tudassam vele, hogy tetszik? Egy évvel jár alattam, de jövőre évfolyamtársak leszünk mert nyelvi előkészítős vagyok. Hívjam el valahova? Mivel ébreszthetek benne vonzalmat? És hogy mondjam el neki, hogy őrülten szeretem? Plusz poén, hogy az anyja anyám felettese. És a szülők néha megbeszélik a dolgokat... Az az érzésem, valamennyire én is tetszem Neki. Nincs nagy konkurencia, mégis, félek, elrontom a dolgot. Segítsetek!

2014. dec. 12. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát ezt csak úgy tudod elrontani,hogyha cakkumpakk bevallod neki hogy bele vagy esve és ő életed NAGY szerelme,azzal szerintem megrémisztenéd.Amit tehetsz hogy beszélgetsz vele,miről? *v* megkérdezed kérlek szépen hogy sportol e valamit,ha igen akkor megkérdezed hány éve stb. stb. HA NEM...megkérdezed hogy akkor mit szoktál csinálni,de ezt ne ilyen sablonosan szépen díszítsd körbe a mondanivalódat úgy szimpla beszélgetésnek fog tűnni és nem érdeklődésnek,ha a szimpla beszélgetés megvan megismételed ezt még párszor majd elhívod randira aztán utána a te dolgod merre mész vele...jah még annyi hogy ügyelj arra hogy ne mindig arról beszélgessetek amiről te szeretnél,hanem ami vele van kapcsolatba mert akkor fogja látni hogy fu te milyen figyelmes vagy érted.Nálam ezek eddig 10/9 esetben beválltak,sok sikert! 17/F
2014. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani, hogy próba szerencse :) a karácsonyi ajándékkal kapcsolatban.. biztos örülne egy szép karkötőnek és bombonnak. Igazából nem kell túlbonyolítani, az ilyen kis apróságoknak is örülünk, mert főleg az a lényeg, hogy kitől kapjuk. Ha van kedved hozzá, akkor írhatsz neki verset is. Tuti értékelnê, és egy versben leírhatod az érzéseidet is. Azt mondod, higy amikor találkozol vele lefagysz, ez tök természetes. Igazaból szinte akarmiről beszélhettek, vagy ha elkezdtek arról beszélgetni, hogy hogy vagytok, vagy egyszerű áltános dolgokról, utána úgyis jönni fog magától az egész. Igen el is hívhatod akár sétálni, és ha személyesen szívesebben elmondanád akkor mondd el akkor amikor találkoztok, mondjuk szerintem ne rögtön, hanem majd mondjuk a 3. találkozásnál, vagy ha úgy érzed hogy nem szeretnél sokat várni vele, akkor az első találkozásnal is tudathatod vele :) Vonzalmat nem nagyon lehet egy olyan emberben ébreszteni, aki nem vonzódik hozzánk, de ha úgy érzed hogy tetszel neki, akkor nem is kell vonzalmat ébreszteded ;) Én drukkolok neked, illetve nektek. :)
2014. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem, mire gondolsz, de van egy óriási problémám! Ez a "közeledési pánik". Mit kezdjek vele, azt nem tudom, de veszettül idegesítő. Anyám a kvázi informátorom, gyakorlatilag közölte velem, hogy totál tetszem a csajnak, és nem érti, (anya), mit gatyázok már. És tök jól el is képzelem este, mit csinálok a következő nap, de mikor szemben állok vele, akkor...hát, dumálok a haverokkal, röhögünk, de ránézni AZT nem tudok. Egyik sarokból nézek a másikba, ingázik a szemem egész szünetben, ő a két sarok között áll, és mindig csak elsiklik a tekintetem rajta...
2014. dec. 15. 18:26
 4/13 anonim válasza:

#2/3

Hát nem tudom, de ha totál tetszel a csajnak akkor nincs min izgulni szerintem, mert szerintem ebből jön ez az pánik is. Megtervezed előre, hogy mit fogsz csinálni.. de ha nem jön úgy össze akkor csalódni fogsz, szerintem nem mindig kell megtervezni előre. vagy ha mégsem, mennél akkor juttass el neki egy levelet amiben leírod hogy mit érzel stb.. :)

2014. dec. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából szoktam vele erről beszélgetni, és mindig totál levörösödik, össze-vissza nyomogatja a telefonját, semmi értelme annak, amit csinál, két oldalon lépeget ide-oda, illetve közben hatodszorra mondja el ugyan azt, hogy mostanában nem ér rá, de egyébként nagyon szívesen eljönne velem, csak most nem ér rá. Azt beszéltük, hogy majd akkor téli szünet után, azt mondta, teljesen oké. Utána beszéltem egy barátommal, azt mondta, ha elvörösödik, és értelmetlen dolgokat csinál, miközben értelmetlenül válaszol, az jó jel. Illetve, megvolt az ajándékozás, és ott viszont én hablatyoltam össze minden marhaságot. Szerintem vette. Főleg, hogy senki nem nevetett rajta.
2014. dec. 18. 19:52
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

"közben hatodszorra mondja el ugyan azt, hogy mostanában nem ér rá"

...

"Utána beszéltem egy barátommal, azt mondta, ha elvörösödik, és értelmetlen dolgokat csinál, miközben értelmetlenül válaszol, az jó jel."


A baratod is annyira profi nozes teren, mint te! :D



"Gyönyörű, intelligens, szexi. "

...

"Sajnos elég unalmas alak vagyok, nem valami nagymenő"


A jelenlegi felallas szerint a csaj sokkal magasabb ligaban jatszik, nincs eselyed. Lehet ezen valtoztatni par ev alatt, meg sokal kene erj hozza. Jelenleg csak az a naiv, eselytelen es nagyon kellemetlen csavo vagy elotte.

2014. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, igen, elfelejtettem ideírni: Tehát, nem r*bancot szeretnék, aki egy nyamvadt kukatöltelék, hanem egy BARÁTNŐT. Nyilvánvalóan te az előbbire gondoltál.
2014. dec. 28. 10:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy, de a jelenlegi helyzetben tokmindegy, hogy te mit szeretnel.
2014. dec. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
65%os nincs igazad!
2014. dec. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

#2/9

Szerintem sincs igazad... En meg mindig azt mondom, hogy ha probalkozol semmit nem veszithetsz es egyetertek azzal, hogy jo jel az ha elvorosodik es ossze-vissza beszel, mert zavarban van es ez tok jo. Drukkolok,hogy osszejojjon a randi szunet utan, es ha osszejon a dolog koztetek, akkor majd sokaig ;) (bocsi amiert nincs ekezet)

2014. dec. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!