Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyon szép, vonzó lányok...

A nagyon szép, vonzó lányok egy jelentős része miért csak akkor lesz kedves meg tök jó fej, ha épp van barátja, ha szingli kegyetlen, gonosz és "harap"?

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Egy napja olvasgatom ezt az oldalt, de már kezdem unni. Gondolom egy bizonyos lányról van szó...
2014. dec. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
És már is unod? Hát én már 3 éve napi szinten járok fel és nem unom.
2014. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
#2 szintén függő? :D
2014. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Szerencse, hogy nem egy lányból általánosítasz százmilliókra.
2014. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
kb olyan 100-200ból és nem 100 milliókra, hanem max pár tizezerre, pesti 10en 20on éves lányok kb mondjuk 1-5%ra
2014. dec. 6. 23:04
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem, tehát 200 nagyon szép, vonzó lányt figyeltél meg részletesen párválasztás előtt és után, és ebből vontad le a következtetéseidet? Mekkora a "jelentős rész", statisztikai hibahatár alatti? Ki volt a kontrollcsoport, volt egy 200 fős "nem vonzó lányok párválasztás előtt és után", 200 fő "vonzó középkorú lányok", 200 fős vonzó férfiak, és 200 elemű véletlenszerűen összeállított csoport, és ezek közül csak a kérdésben nevesített csoport viselkedett így?


Ez viszont már felettébb érdekes. Simán megérne egy szociológia PhD-t, ha egy ilyen remek elmének, mint te, esetleg még nem lenne doktorija!

Egyébként pedig hogy egy klasszikust idézzek, Bitches be crazy!

2014. dec. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért mert a lányoknak van v mije (pina) amiért a pasik megpusztulnak. Na mivel akármilyen lányra jut legalább 10 pasi így bőven kiélheti a harapdálás luxusát.


Még fordítva egy pasi örül ha kap nőt.

Na ezért harapnak a nők és nyüszítenek a pasik.

2014. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7-es azt tudod, hogy 50-50 % a nemek aránya, miről beszélsz?
2014. dec. 7. 19:44
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Arról h ha nem ugrod meg azt a bizonyos lécet akkor felejtsd el h lesz nőd.


"50-50 % a nemek aránya"

Tényleg ajánlom a szüzesség topikot megtekintésre 100 emberből 95 pasi. Több száz olyan hozzászólás van akinek még életébe nem volt barátnője és soha még csak nem is csókozott.

Ez azért van mert a nők úgy is tudják h akárhogy néznek ki úgy is lesz pasijuk.


Tudom mert van ismerősöm csaj 140 kiló, pattanásos, zsíros a haja és férje van.

Pasiba mutass már egy ilyet.


Ez kb olyan mint a bolygó erőforrásai elméletben elég mindenkinek gyakorlatban vannak problémák. Hiába egyenlő a nemek aránya ha minden nőnek Justin Timberlake kell. Én nem nézek ki rosszul még is tod hány b nőm volt 25 év alatt összesen 1.


Az itteni többségnek meg 0 és lazán benne vannak a 20-ban.

2014. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

figyu fizikailag két dolog lehetséges gondolkodj már pls 1. vagy van mondjuk a pasiknak egy szűk 20%-a aki dugja a csajok 100%-át ami hülyeség mert én se feküdnék le pl kövér lánnyal egyszerűen nem vonz

2. vagy a szépek elvannak egymással a többiek meg egyedül vannak el


a második valós

2014. dec. 7. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!