Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Lányok! Mit gondoltok...

Fiúk, Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy szingli lány buliban több fiúval flörtölget?

Figyelt kérdés

Ez alatt jópofizást, szemezést, bókokat, pár érintést értek (nem kényes helyen), nagyon max. smárolást, de azt már csak 1 fiúval, ha később akar is tőle valamit. Úgy, hogy legtöbbször a fiúk kezdeményeznek a lánynál.

Gondolom fontos hozzátennem, hogy egy 19 éves egyetemista lányról van szó, nem egy kis tiniről...



2014. dec. 3. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szűzqrva
2014. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
semmi, tegye ha jól esik...
2014. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1. szerintem te nem vagy tisztában a szó jelentésével :D

az egyrészt akkor lenne, ha szűz lennék. másrészt akkor, ha orálisan, análisan elégítenék ki fiúkat vagy "legalább" össze-vissza smárolgatnék mindenkivel. :DD

2014. dec. 3. 13:44
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez rendben van, szingli, fiatal,miért ne tehetné? Azért ez még messze van az elítélendő kategóriától.
2014. dec. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy fiatal vagy és jól érzed magad a bulikban. Nincs ezzel semmi baj.
2014. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt teszel, amit akarsz. Csak én ne legyek ezen pasik kozt. ;-]
2014. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőcsaj, szerintem te nem tudod mi az: A szűzqrva az, aki mindenkivel, vagy sokakkal kacérkodik, de senkivel se fekszik le.

Pedig mindenre hajlamosnak mutatja magát, de mégsem tesz semmit.

Amúgy a bulikban ez szokásos ribiskedés, később az ilyen csajokból lesz az, akit minden alkalommal meg is dug valaki.

2014. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem smárolsz össze-vissza több fiúval is egy este, addig semmi rosszat nem gondolnék rólad. Ez normális, hogy az ember ismerkedik, jól érzi magát bulikban. Különben hogyan ismerkedhetne meg valakivel, nem?
2014. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6. szerintem nincs értelme ezt mondani így látatlanba :DD

7. De mondom, hogy nem vagyok szűz, már lefeküdtem fiúval (volt barátommal). Dehogy mutatom mindenre hajlamosnak magam :D XDD "később" minél később?? Már olyanná válhattam volna 19 évesen, de nem tettem és ezután sem leszek olyan.

2014. dec. 3. 13:54
 10/17 A kérdező kommentje:
Persze, csak azzal smárolok aki tetszik így járnék vele.
2014. dec. 3. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!