Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, Lányok! Mit gondoltok...

Fiúk, Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy szingli lány buliban több fiúval flörtölget?

Figyelt kérdés

Ez alatt jópofizást, szemezést, bókokat, pár érintést értek (nem kényes helyen), nagyon max. smárolást, de azt már csak 1 fiúval, ha később akar is tőle valamit. Úgy, hogy legtöbbször a fiúk kezdeményeznek a lánynál.

Gondolom fontos hozzátennem, hogy egy 19 éves egyetemista lányról van szó, nem egy kis tiniről...



2014. dec. 3. 13:39
1 2
 11/17 To7ka ***** válasza:
84%

Az előzőekben már jól összefoglalták, egy pasi szemében sincs ezzel semmi baj. Persze csak ha mikor megtalálod a megfelelőt, már felhagysz ezzel a szórakozással!:D

De itt csak az a fontos, Te hogy vélekedsz saját magadról;) Ha Te jól érzed magad, és nem tartod ezért magad könnyűvérűnek,stb, akkor nincs vele semmi baj. Mindenkinek van egy saját értékrendje. Elég ha annak megfelelsz.

2014. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni lehet normálisan is, smárolgatás nélkül is. Értsd, haza kísérnek, és tel szám csere. Tudom régi módi vagyok, de egy olyan csaj, akit az első alkalommal "lekaphatok" nem jelentene sokat nekem. Jól írta itt valaki, ez egy folyamat, lesz ez később rosszabb is.
2014. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj ha szingli és tényleg csak ismerkedés szinten megy a dolog. Mondjuk ha minden buliban tapizza egy pasi vagy esetleg tovább is elmennek, azt már nem tartom normálisnak. Én legalábbis nem viselném el, hogy hetente más fogdosson.
2014. dec. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
könnyen toszható,party ribi,bulikban előforduló lányok 70% ilyenekből áll...semmi extra.
2014. dec. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
bírom az ilyeneket,kérdezgeti hogy mi a véleményünk,de ha az nem egyezik az övével akkor meg ne szólaljunk
2014. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ezek az ilyen célozgatások, de aztán bocs mégsem csak vicceltem.. elég érdekes személyiségre utalnak.


Mintha most kóstolnál bele egy rib@nnc életébe, persze a hormonok miatt is lehet és később ezek nem fokozódnak (ami a személyiségedből ered), hanem csökkennek (ha hormonok miatt van).


Végülis semmi komolyat nem tettél, szimpla próbálkozások.


Ez olyan mintha elképzelem h megcsalom a párom, de csak elképzelem, nem teszem meg. Vki elítéli vki elnézi.


Amíg csak 1 fiúval kavarsz komolyabban (komoly alatt a csókot, smárolást, tapit, pettinget, szexet értem) addig nincs baj. Az is belefér h mondjuk 2-vel egy este, de azért mert az 1.-vel összebalhéztatok vmiért.

3 már sok.


Ennyi belefér és még mindig nem csináltál semmi olyat amiért lerib@nncozhatnának.


Persze a kérdésed EGY bulira irányult.

Ha minden buliban mindig mással csinálod az más.


De tedd azt amit szeretnél, ha szükséged van rá, ne érdekeljen mások mit mondanak, fölöslegesen pedig ne csináld, mert tévesen állíthatnak be.

2014. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Azt, hogy ezt élvezi... :D
2014. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!