Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megmondaná hogy kit...

Valaki megmondaná hogy kit szeretek? 16/F (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy lányt, akibe végképp beleszerettem el akartam felejteni egy másik lánnyal, aki engem szeret. Néha úgy érzem sikerült, néha úgy, hogy nem. Megmondta nekem hogy semmi esélyem nála, de azért mindig mosolyog és néz engem ha lát, meg köszön és a legjobb barátnőjével mosolyog rajtam. Akivel most vagyok együtt.. Szóval talán szeretem már. De néha szakítanék vele, mert érzem, hogy nem érdemel ilyen rosszat mint én. Ismeri a másik lányt és tudja, hogy visszautasított. Hát én nem értek senkit, magamat sem. Kit szeretek?

2014. dec. 12. 17:27
1 2
 11/11 rodrigoo válasza:
Érdekes helyzet, hol egyiket,hol a másikat szereted. Van ilyen. Az első lánnyt szeretned, de reménytelennek tartod hogy összejöjön ez a kapcsolat, de ha rádmosolyog megint reménykedsz abban, hogy mégis csak összejöhet. A másik lányt nem szeretted az elején, de miközben eljátszod, hogy szereted, kezded jobban megismerni és megszeretni öt. Ebböl lehet akkár igaz szerelem is. Az első lányba se vagy igazán szerelmes, hiszen akkor nem lennél mással, hanem teljes gözzel Öt probálnád meghóditani.
2014. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!