Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megmondaná hogy kit...

Valaki megmondaná hogy kit szeretek? 16/F (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval egy lányt, akibe végképp beleszerettem el akartam felejteni egy másik lánnyal, aki engem szeret. Néha úgy érzem sikerült, néha úgy, hogy nem. Megmondta nekem hogy semmi esélyem nála, de azért mindig mosolyog és néz engem ha lát, meg köszön és a legjobb barátnőjével mosolyog rajtam. Akivel most vagyok együtt.. Szóval talán szeretem már. De néha szakítanék vele, mert érzem, hogy nem érdemel ilyen rosszat mint én. Ismeri a másik lányt és tudja, hogy visszautasított. Hát én nem értek senkit, magamat sem. Kit szeretek?

2014. dec. 12. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeresd magadat :D
2014. dec. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen. Az első válaszoló megadta a kikötést. Ne fiúk válaszoljanak, vagy ha mégis akkor ne hülyeséget
2014. dec. 12. 17:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Talán szereted? Nincs olyan, hogy talán szereted. Ha szeretnéd, azt biztosan tudnád.
2014. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor ebből arra következtessek, hogy azt szeretem akivel nem vagyok együtt?
2014. dec. 12. 17:38
 5/11 anonim válasza:
2014. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5. :) mit szeretnél ezzel a zenével mondani?
2014. dec. 12. 17:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de ha biztos vagy benne, hogy előtte őt szeretted, akkor igen, esélyes. Ezt a lányt meg ajánlom, hogy ne szédítsd feleslegesen.
2014. dec. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha a másiknak nem kellek, nekem meg kell valaki? mit tegyek?
2014. dec. 12. 18:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne használd pótléknak a lányt. Senkinek nem esik jól, ha csak tartalékban van ott, nem is szereted igazán, csak azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül. Ez így kihasználás.
2014. dec. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nekem kell valaki, és néha úgy érzem szeretem néha nem. elhalványul majd megerősül. egyszer egyik, máskor másik lánynál
2014. dec. 12. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!