Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki megmondaná, hogy mit...

Valaki megmondaná, hogy mit csináljak, vagy legalább adna tanácsot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban (tavaly félévkor jött) aki nekem idén nagyon szimpatikus lett. Igazából ő ilyen kis stréber, nagyon okos, de nem az egoista elviselhetetlen fajtából. Az inkább én vagyok :D Visszatérve a sráchoz, nagyon közel áll hozzám az a fajta stílus amit ő képvisel, tetszik a humora is meg minden. Eddig kettesben nem igazán beszéltünk, max órán vagy szünetekben egy-két mondatot..plusz biztos vagyok benne, hogy neki a barátnőm tetszik, meg nála labdába se rúghatok, szóval csak távolból csodálom :D De azért jó lenne legalább a barátja lenni, mert ha most elballagunk többet nem látom :/ És annyira de annyira tetszik :D Pedig vagy 20 centivel alacsonyabb mint én, fiatalabb is, és úgy néz ki mint egy pocok :D Valamelyik nap azt mondta, hogy nagyon jó volt, hogy nem voltam bent törin mert minden kérdésre ő válaszolt :D
2014. nov. 27. 18:42
 1/5 Bad G-Sus ***** válasza:
lekkelene pippantanod
2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Tégy megjegyzést mondjuk a tananyaggal kapcsolatban, kérdezz tőle valamit, mintha te nem tudnád. Légy közel, de légy túl sok.
2014. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nos, ha alacsony, és úgy néz ki, mint egy pocok, miért gondolod, hogy labdába sem rúghatsz nála? Nem hiszem, hogy túlzó elvárásai lennének...
2014. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Egyrészt mert én borzalmasan gusztustalanul nézek ki, és kifejezetten vállalhatatlannak számítok (úgy is mondhatnám, hogy én vagyok itt a társadalom legalja) másrészt mert látom rajta, hogy nem igazán akar a közelemben lenni
2014. nov. 27. 19:36
 5/5 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 19:36


Furcsa hogy TI lányok irjátok állandóan a csúnya pasiknak hogy csak a belső számit,akkor mi ez a nyüszités forditva?

2014. nov. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!