Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkednie 17 éves meleg fiú vagyok szeretem a vicces kedves embereket és szeretem az olyan fiúkat akik barátságosak? :D

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 00:39
1 2
 1/18 sunshine baby válasza:
Szia, hova valósi vagy?
2014. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Miért nem írjátok ki, hogy merre laktok,hogy könnyebb legyen válaszolni?
2014. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! Aranyosnak tűnsz. Írj, ha szeretnél dumálni. Bár én nem vagyok vicces, de kedves, meg barátságos igen. :)
2014. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagykátán lakok pestmegyében és pestre járok suliba
2014. dec. 11. 19:03
 5/18 anonim ***** válasza:
Te utolsó miért vagy ilyen rosszindulatú? Attól, hogy valaki a saját neméhez vonzódik, még lehet rendes ember. Én például egy csomó embernek segítettem már itt a gyakorikérdések.hu-n is.
2014. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Bocs de ki nem állhatom az ilyeneket. Már megbántam de gondolkodásomat nem változtatta meg "rólatok".
2014. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Hát pedig az ilyen megjegyzésekkel igazságtalanul bántasz minket, és ez bunkóság. És nem értem miért nem értesz egyet azzal, hogy mindenkinek joga van ahhoz, hogy azt szeressen akit akar, vagy tud.
2014. dec. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert visszataszító de bocs hogy beleszóltam engem felejts el mindha nem is írtam volna! Legyél boldog.
2014. dec. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De mi a visszataszító? Hisz nem is látod. A legtöbb melegen nem is látni, hogy meleg. Csak azokra nem csodálkozol rá, hogy "jéé, milyen normális, pedig meleg", hanem simán azt hiszed, hogy heteró, pedig nem. Na látod ezért nem szabad általánosítani. És amíg ilyen igazságtalan emberek keserítik meg a mindennapjainkat, addig nem fogjuk eltűrni szó nélkül. Tehetséges értelmes meleg fiatalok lesznek öngyilkosok emiatt, pedig ők is megérdemelnék, hogy békében élhessenek.
2014. dec. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Akkor legyél csöndben és maradj békés és rólam szálj le!

Éld a szép életed ne légy öngyilkos. De csak hogy tudd rengeteg emberről meg lehet állapítani 1. ránézésre is mert még a fej,haj és hasonló testrészek is tudnak árulkodni. De rólam szálj le éld a békés életed oké?

2014. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!