Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Budapesti férfiak ismerkednéne...

Budapesti férfiak ismerkednének egy értelmes duci/kövér lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék kertelni, egy csomószor csalódtam. Egy olyan férfit keresek, aki megértő, kedves,értelmes, nem csak szexre megy és esetleg érdekelheti egy kövér lány.

Én egy bezárkózott lány vagyok, aki habár a barátai társaságában felszabadult és élénk, új társaságban szótlan és visszafogott. Türelem kell hozzám, nem tagadom de úgy érzem, ha lenne valaki,akinek szimpátiáját elnyertem, egy élvezetes beszélgetés alakulhatna ki.


22/L



2014. dec. 7. 01:13
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Igen és nyilván mindig más volt a hibás, te sosem. Aki ebbe a csapdába belesétál, az meg is érdemli.
2014. dec. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szövegből nem az jön le hogy elegedett vagy magaddal.

Miert nem valtoztatsz?

Vagy betegseged van?

2014. dec. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Cardio? :)
2014. dec. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első: nem említettem egy szóval sem,hogy a másik félben csalódtam... sokszor magamban. Egyszer-kétszer a másik félben, de legtöbbször magamban. Épp a magabiztosság hiánya miatt.


Második: Így van, nem vagyok elégedett magammal, és épp a változás küszöbén állok, elsősorban magam miatt. A kérdést azért tettem fel,hogy hátha valaki ismerkedne így is Velem, amíg így nézek ki. Jól jönne legalább egy ember, akivel értelmesen el tudok beszélgetni és akár biztat.


Harmadik: Tisztában vagyok vele,hogy mivel lehet tenni ellene, rajta vagyok az ügyön. Beszélgetőtárs kellett volna, de látom ez az oldal pont nem megfelelő. Sebaj.

2014. dec. 7. 01:22
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Lelki szemetesládának jelentkezik valaki? Tök jó lesz!
2014. dec. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj.
2014. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Következő kérdés meg az lesz h miért ilyen felszinessek a nők csak a külső számit nekik...képmutató rinyálós kis bzik vagytok!!!nem férfiak.(tisztelet a kivételnek)jöttök a kifogásal stb de mikor ti írjátok h megkora szarok vagytok akkor meg elvárjátok h ajnározzanak meg megétsenek titeket...nem csoda h nincs párotok csajotok,és ha épp pna van a tévébe azis elfordul tőletek...irány kardozni meg síelni kis...ok!kérdezőnek meg csak annyit h ezért fölös lefogynod aki így nem látja benned a szépet nem tud szeretni az meg sem érdemel ha egy sex bomba leszel föleg h azis csak egy állapot mi lesz ha elmulik?am nekem is irhatsz ha van kedved :-)
2014. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írj rám nyugodtan, beszélgethetünk. :)
2014. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Írhatsz:)
2014. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok.^^
2014. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!