Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy átlagos fiú...

Szerintetek egy átlagos fiú bejöhet egy nagyon dögös lánynak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 22:52
1 2
 11/17 Koaxk Ábel ***** válasza:
37%

Simán bejöhet, nem minden szép nő felszínes.


Nekem is a többség szerint szép barátnőm van, és nem vagyok egyáltalán egy szépfiú kategória.


Legyen jó humorod, legyél magabiztos és nyert ügyed van. Nem azt mondom, hogy ez minden lánynál működik, de sok szép lányt akár ennyivel is el lehet kápráztatni.

2014. nov. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

"Legyen jó humorod, legyél magabiztos és nyert ügyed van. Nem azt mondom, hogy ez minden lánynál működik, de sok szép lányt akár ennyivel is el lehet kápráztatni."

Kétségtelen, de nem árt, ha azt is tudod, mikor mit kell mondani. Ehhez pedig ismerni kell a női lelket. Nem könnyű, de tanulható.

2014. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Koaxk Ábel ***** válasza:
10%

Miquel:

Ebben igazad, van.


Ahhoz, hogy tudd, mikor mit kell mondani, viszont némi intelligencia kell, meg magabiztosság és ha van némi humora az embernek akkor egy-két poén is sokat dobhat a beszélgetésen.


A legtöbb srácnak / pasinak mint a kérdezőnek is az a baja, hogy szerintem ha leáll egy szép nővel beszélgetni, hiányzik az a fajta magabiztosság, hogy elhiggye, hogy képes az adott nővel bármilyen szintig is eljutni.


Nem gondolnám, hogy a kérdező például nem tudna értelmesen kommunikálni, de az a gyanúm, hogy agyban leblokkol, vagy túlkomplikálja a dolgokat.

2014. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg igen. Gyakorlatilag meg a barátnői lebeszélik, hogy "milyen ciki lenne már".
2014. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2014. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, írtam a fenti linken szereplő kérdésre választ. Talán hasznát veszed.
2014. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem minden a külső :) Nem minden nagyon dög csaj a külsőre megy csak ;)
2015. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!