Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek egy átlagos fiú...

Szerintetek egy átlagos fiú bejöhet egy nagyon dögös lánynak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 26. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%

nem

nem

gyakorlatilag soha

2014. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Persze,ha van mondjuk 20millád akkor tuti kellesz neki
2014. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
és fordítva, egy nagyon dögös rbanc se jön be egy átlagos, higgadt, átgondolt életet élő fiúnak.
2014. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. De ettől még nem fog veled szóba állni, mert az ciki lenne neki.
2014. nov. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

*plázacica


Ha sok pénzed van vagy legalább minden 2. hétvégén új ruhákat vásárolsz igen. És persze meg van benned ez a felszínes stílus.

2014. nov. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2-es: 20 milla?


még egy 1-2 is sok lenne hozzájuk.

ha néha 5-10 ezret ott hagysz, bármelyiket dughatod, de nem hiszem, hogy erre vágynál, ha értelmes vagy.

2014. nov. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ugyanis az érzékeny, szép lelkű lányok pénz nélkül akadnak.

és nem a plázákban cirkálnak fel-alá.

a "dögös" csajok szted miért fenik magukat úgy ki?

hogy a pénz házhoz álljon!

2014. nov. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Igen bár nehezen ugyan és nem a tízen éves korosztály számára, hanem egy idősebb 20-25 év körülinél már könnyebben van esélye egy átlagos fiatalembernek.


Nekem azért volt benne részem és baromira meg is lepett a dolog. Az egész azzal indult hogy a munkahelyemen van egy nagyon kedves lány, fiatalnak néz ki de már elmúlt 25 én akkor alig voltam 21 éves. Mivel egy "irodánk" volt ahol adminisztráltunk így beszélgetni kezdtünk, meg rengeteg közös munkánk volt a raktárban is. Mi 2 műszakban dolgozunk vagy is már dolgoztunk mert én jobb helyre kerültem, akkor ugye délutánonként a raktárba csak ketten voltunk, javarészt csak az adminisztrációt csináltuk ha anyagot adtunk ki, vagy ha esetleg bejött valami. Néha néha én targoncával vittem be az anyagot a csarnokba ha nem ért rá a targoncás. Mi ott beszélgettünk mert nálunk a délutános műszak laza volt mert alig volt dolgunk, jobbára csak azért kellettünk hogy ne legyen a délelőttösnek annyi munkája a papírokkal mert sokszor volt ebből elmaradásuk ami nem az ő hibájukból adódott. Mi ketten akkor nagyon közel kerültünk egymáshoz és már munkaidőn kívül is találkozgattunk, és együtt jártunk el időnként valamerre kikapcsolódni, a barátnőm akivel most is együtt vagyunk egy igazi bombázó, látszólag plázacica de közel sem van így mert nagyon spórolós fajta, meg ő szeret bulizni de mondta hogy ő 20 éves koráig kitombolta magát, és utána már csak a szúk baráti összejövetelek maradtak meg. Rengeteg helyen ért el helyezéseket szépség választásokon vagy miken többnyire első vagy harmadik volt amire nagyon is büszke, csinosan, öltözködik, a gyárban dolgozó férfiak 80% a meg akarja szerezni magának. A csajnak nagyon jó pasijai lehetnének, de mégis engem választott amit sokáig nem tudtam elhinni hogy tényleg velem történik mind ez, főleg hogy idősebb is mint én. Ő mondta hogy neki nem kellenek a bulizós, tombolós pasik mert elegük van belőle és sokszor bántották meg őt, meg neki már nem az az élet hogy bulizzon éjjel nappal, ő már a nyugodt életre vágyik. Én megadtam ezt neki mert én alapból nem vagyok az a bulizós típus, és ez így rendben is volt.


Nagyon sok közös van bennünk, közös a hobbink, imádunk kirándulgatni, és a jellemünk is hasonló.

Persze elején még szinte egymásra sem néztünk, én zavarba voltam tőle, ő meg egyszerűen nem talált külső alapján szimpatikusnak, de kellett egy nap amikor kettesbe voltunk és megindult a beszélgetés, és onnantól kezdve minden simán alakult főleg hogy túlsúlyos is vagyok és eddig nem volt barátnőm sem.


Persze 17 évesen szintén próbálkoztam egy modell jelölt lánnyal aki még most is egy igazi bombázó ő akkor volt 15 éves, és nagyon jól megvoltunk, jellemre bejöttem neki mert tetszett hogy már akkor komoly gondolkodású voltam, vicces is, és hihetetlen kedves meg segítőkész.

Vele összejöhettem volna mert gyakran töltöttük együtt a szabadidőnket és mellette voltam amikor nagymamája kórházba volt, meg adódtak a családi problémái is. Akkor csókolóztam életembe először de nem jöttünk össze amiért én is hibás vagyok mert egyszer hívott sátorozni a barátaival akik közül ismertem is pár embert, én mentem volna, de akkor nekem közbe jött valami és nem mentem el, amit bántam mert megtudtam volna oldani, de késő volt már akkor a csaj megismerkedett mással és amikor közelebb kerültek ő nekem elmondta hogy tudna szeretni mert akkor kitörtek belőlem az érzések, de ha ott lettem volna akkor lett volna esélyem arra hogy összejöjjünk, őt nem érdekelte a külsőm akkor, bár mondta hogy neki fontos az is, de nem feltétlen így volt mert aranyosnak talált, vidám jellem voltam akkor is, és ő ezt nagyra értékelte.

2014. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem,soha...
2014. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
NEM! NEM! NEM! ÉS NEM!
2014. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!