Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az átlagos srácoknak tényleg...

Az átlagos srácoknak tényleg nincs esélyük az átlagos lányoknál?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 22:46
1 2
 1/13 anonim válasza:
kizárt....
2014. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ezt ki állítja?
2014. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Szeretném tudni, hogy honnan szeditek ezeket a hülyeségeket.
2014. nov. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De van de szerintem nem az eséllyel van a baj, hanem azzal, hogy nagyon nagyon ritka az olyan akinél szeretnék esélyt. Személy szerint, ez a véleményem.
2014. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát nem sok.. Ha átlagos vagy esetleg egy ronda csaj összejöhet, nagy nehezen.
2014. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nincsen sajnos... Sőt az átlagosoknak senkinél nincs. Ahogy a randáknak/lúzereknek sem.


És folytatoik a menők-szépek dominanciája. Fogjunk össze és vessünk véget az uralmuknak és a nők külő alapján történő velünk szemben tanusított hátrányos megkülönböztetésünknek! (születésileg ronda valaki az úgysem változik ergo azért utálnak amiért születtünk)

2014. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de az atlagon felulieknel van:-)
2014. nov. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Esély mindig van. A kérdés mit értünk átlagos alatt. Átlagos lehet a nagydarab kopasz bmw-vel például... mindenesetre sok van :)


De ha jól sejtem nem erről az átlagról beszélünk.. :P És talán nem is csak a külsőről.


Egy nőnek az "átlagos" jelentheti azt, hogy semmi izgalom nem fogja érni, az illetőben nincs semmi plusz. Egy szürke, konzervatív senki. (Ez most csak példa.)


Ugyanez másként:

hűséges férfi=unalmas férfi


Mindez lehet persze sztereotípia is.


Én már eljutottam oda, hogy ha nem akarok átlagos lenni, akkor el kell kezdenem "nem átlagos" dolgokat csinálni, ezzel javíthatom az esélyeket. Olyanokra gondolok, amit egy nő is érdekesnek, izgalmasnak találhat, sport, hobbi, bármi. Ezzel nem lehet akkorát mellélőni.

2014. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A srac akivel jelenleg egyutt vagyok es aki anno felkeltette az erdekodesemet egy halal atlag pasi, semmi izom, magasvekony, kb,a szurke eger kategoria a nok szemeben, es hobbija a tollasozas:-))))))))


30-on felul...nem hittem el eleinte,h van ilyen de van:-)))


Szerencses vagyok hogy o a pasim es nem latom atlagnak egyaltalan, persze ettol meg velhetoleg atlag:-)))

2014. nov. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az átlagos emberekre manapság senki sem kiváncsi. Aki átlagosnak vallja magát azzal eleve valami baj van.
2014. nov. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!